Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Súlyosan kövér hugom, mivel...

Súlyosan kövér hugom, mivel vegyem rá szüleimet hogy korlátozzák?

Figyelt kérdés
Az egész család sajnos kövér beleértve engem is. Apa kb 150kg, anya 120, én 20 év alatt 90 húgom 10 év alatt 70kg. Húgom egész nap zabál, folyton vesznek neki szüleim és minden étkezés után megeszik egy csokipudingot (az a kedvence) Szüleim nem korlátozzák és már annyira nem bírja a saját testsúlyát hogy itthon gurulószékben közlekedii mert lusta felállni. Iskolában tesi órán mindig beteget jelent mert nem akar tesizni, ezt ma jelentették nekünk az iskolából. Orvos is azt mondja hogy a gyerek állapota veszélyes, szüleim csesznek erre. Hogyan vegyem rá szüleimet hogy figyeljenek húgom egészségére?

2018. ápr. 19. 19:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13%
Neked nem háromszorosa a súlyod, hanem kétszerese, az sem jobb. Egy átlag 160 centis nőnek pl bőven elég 45-50 kiló, én 180 centis férfiként vagyok 74, maximum 87 voltam és akkor már rettenetesen éreztem magam a bőrömben, szóval fogtam magam és lefogytam nagyjából 4 hónap alatt ideális testsúlyra.
2018. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
Te nem akarsz fogyni? A te 90kg-d sem egészséges.
2018. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
A kisgyerekek nagyon szeretnek utánozni. Gyakran olyan dolgokat is megcsinálnak csak azért mert a másik is csinálja, amiket egyébként nem tennének. Ezt kellene kihasználni. Ha azt látja hogy te életmódot váltasz és van eredménye akkor ő is akarja majd.
2018. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Meséld már el, hogy jelent beteget? Mert ez marhára nem így működik, hogy minden nélkül közli hogy beteg, és nem tornázhat...
2018. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakult azóta?
2020. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!