Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem meg a szüleimet...

Hogy kérjem meg a szüleimet hogy vehessek magamnak játékok, úgy hogy ne legyek megbélyegezve?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elég gáz de kicsi koromban nagyon akartam ilyen monster highos babákat (egyszer láttam az egyik barátnőmnél, azóta :D )de mivel drágák voltak a boltban soha nem mertem kérni a szüleimtől, meg persze volt sok másik játékom is, de most az interneten találtam használtan és olcsón egy kissebb gyűjteményt, viszont paypal kéne az meg nekem nincs és mindenképpen be kéne ahhoz avatnom a a szüleimet hogy megvegyem.

Zsebpénzemből ki tudnám simán fizetni, csak anyukám mindig is olyan büszkén állította hogy érettebb vagyok a koromnál meg hogy nem érdekelnek a gyerekes cuccok és ha most 16 évesen kitalálom hogy ilyen kell nekem tuti le fog utána nézni meg visszatérő poén lessz hogy milyen gáz hogy babázni akartam... :(

Csak hát nagyon szeretném őket de nagyon szégyellem magam miatta és nem tudom hogy mondjam el nekik :/ Anyukám utálja a babákat és azzal én is tisztába vagyok hogy nem szépek és nem is hasznosak... de azért mégis szeretném őket :/

Főleg hogy ilyen olcsón úgysem találok mégegyszer és mindig is tervem volt hogy ha felnövök akkor szerzek belőlük párat. Mivel meg jó gyerek típus vagyok, az sincs hogy örülnének hogy nem mégnagyobb hülyeségre költöm a pénzt :')


2018. ápr. 20. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerezz munkát a sóhivatalban.
2018. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Azt mondod, hogy ajándék lesz egy barátnődnek, mivel nagy fanja.

Majd amikor odakéne adni, hirtelen "összevesztünk anya" ezért nem adtad oda.

2018. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Próbálj meg esetleg egy barátot vagy egy kicsit megértőbb rokont megkérni, hogy utaljon aztán persze ki is fizeted neki. Meg esetleg add is meg azt a címet postázni, akkor abszolút nem kell h anyud találkozzon velük:)

Kettes, nem jó megoldás a barátok voltunk de már nem, mert akkor az lesz a baj h mennyi pénzt ráköltött valami olyanra amit át se ad

2018. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsebpénz arra van, hogy Te gazdálkodj vele. Ha Te erre akarod költeni, állj oda anya elé és mond el neki, hogy tudod, hogy nem a leghasznosabb dolog, de régi vágyad és szeretnéd megvenni Te, csak segítsen a paypal miatt kifizetni és odaadod az árát. Hidd el nem fog egy rossz szót sem szólni.
2018. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyissatok egy bankszámlát, azt mondod, hogy diákmunkához kell.

Arról feltöltheted a paypalodat.

2018. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi ebben a gáz? Szerintem a legrövidebb út az egyenes, vállald fel. Ha normálisak a szüleid, megértik, és támogatnak még a "gyerekes hülyeségekben" is. Én huszonévesen ruháztam be egy modellautóra, olyanra, mint az igazi autóm, hasonlóra meg is csináltam. Semmi gáz nincs ebben.
2018. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
"Tudom, hogy elég gáz..." Annyira azért nem. Viszont, ha anyád emiatt lenézne, "megbélyegezne", az már sokkal inkább.
2018. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
minek egy egész gyüjtemény ? nem lenne elég eből ronda babákbol 1-2 db? magyarországon baba börzéken játékbörzéken is kaphatsz készpénzért ilyeneket olcson.
2018. ápr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anya szerint éretteb vagyok a koromnál. 21 éves vagyok, 18 és 19 évesen tőlük kaptam 1-1 monster high babát mert ilyen goth szerű az öltözködésem :D

Mondd meg hogy szerinted szépek és nem babázni szeretnéd csak pl kitenni a polcra.

Amúgy anno anya folyton lenyúlta a barbie babáim hogy öltöztetgesse meg fésülje őket :D

2018. ápr. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16 évesen a többi wannabe punkkal ittam és cigiztem a parkban. :(

Én kifejezetten örülnék, ha a lányom nem lenne olyan kis hülye, mint az anyja a kamaszkorában.

(Kettő van, de még kicsik)

Értelmesebb hobbi gyűjteni valamit.

2018. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!