Édesanyám miért ilyen?

Figyelt kérdés

Semmiben sem segíthetek neki mert szerinte nem jól csinálom, 16 éves létemre semmit se tudok főzni mert még a konyha közelébe sem enged főzni ,ha megtudja h próbáltam magamnak csinálni valamit elkezdem velem ordítozni meg elhord mindennek. Ha a szobámat kitakarítom egyből újra kitakarítja utánam mert szerinte nem csinálom jól. Segíteni nem enged de utána én vagyok egyből a sz**, hálátlan gyerek mert semmit se csinálok.

16/L



2018. ápr. 22. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus.

Teljesen bele van kockulva a főzésbe és a takarításba, azt hiszi csak azért szeretitek, mert ezeket mindig elvégzi, azt hiszi ezek adják az értékét, ezek nélkül fél hogy úgymond elvesztené az identitását.

Fél attól, hogyha megtanulsz főzni, és elkezdesz főzni, akkor ő már nem lesz olyan értékes a család szemében, veszíteni fog a poziciojabol, unatkozni fog esetleg nem tud már min mártíromkodni.

2018. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz azzal, hogy süssetek vagy főzzetek együtt. Először csak állj be pl.: répát reszelni vagy mosogass el ,hogy legyen helye a főzéshez.Eggyetértek az első válaszolóval, lehet fél attól, hogy úgymond "értéktelenné" válik a szerepe. Én egyszer megpróbálnám, hogy sütök valami egyszerűt, de különlegeset mikor nincs itthon, mikor hazaér nemszólnék semmit csak odaadnám neki, majd ha megette elmondanám, hogy én készítettem. :)
2018. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!