Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak van igaza, vagy én...

Anyámnak van igaza, vagy én látom rosszul? (idegen pasi)

Figyelt kérdés

anyuék elváltak jó pár éve, 45 körüli nő.

most írogat egy külföldi pasival, akivel még egy nyelvet sem beszélnek, csak fordítóznak(!!!), nincs 2 hónapja még ennek, erre most kitalálták, hogy eljön a pasi, hozzánk haza, napokra(!!!)

próbáltam lebeszélni róla de nem megy.

szerintem ez felelőtlenség, olyat hazavisz, akit nem ismer, csak 2 hónapja(se) írkálnak, fodítóval (ami azért nem valami pontos), ha baj van...vagy bármi??

erre azt mondja, nekem az fáj, hogy neki most jó...erre nem is tudok már mit mondani

ti mit gondoltok? légyszi írjátok oda a korotokat is


2018. ápr. 22. 22:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
#7 Nyílván nem 😂 De azért csak ajtót nyit neki köszön csak nem besétálnak rögtön azt dirr bele. Bár ki tudja én vagyok maradi 😆
2018. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 aranyos121 ***** válasza:
47%
nem olvastam az előző kommenteket..először is én első találkozáskor nem a házamhoz viszem mert azt hiszi hogy csak dugni akarok meg amúgy se mert az sokat árul el a személyről ha megnézi mondjuk a falon a képeket meg stb..tehát így túl sok, annyit nem kell tudnia még + azért az nekem intim dolog haza hozni mert itt laknak a bugyiaim!! ...ja és szerintem fölösleges a találkozó mert nem fognak tudni személyesen beszélgetni csak találkoznak és ülnek egymás előtt nyomkodják a telefont(fordító) és ennyi..O.o...hát öm..van értelme..
2018. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ugyan neked van igazad, de anyádat aligha fogod tudni meggyőzni.
2018. ápr. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%

"...egy külföldi pasival, akivel még egy nyelvet sem beszélnek..."

Milyen orszagbeli a pasas? Milyen nyelven beszel? Az is sokat szamit, hogy honnan jon.

2018. ápr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%
nem tudod meggyőzni ,semmiről mert szerelmes ,max pár fiu barátodal elmentek mikor pasi is ott van hogy kivel nem lenne jó ujjat huzni.
2018. ápr. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Előttem mindent leírtak, csak kiegészíteném azzal, hogy aki ezt mondja, hogy erre "azt mondja, nekem az fáj, hogy neki most jó...", az általában egy primitív teve szintjén van (már bocsánat, hogy anyudat bántom). Amikor valaki nem tudja ész érvekkel megmagyarázni és bele se akar gondolni a másik által elmondottakba, hogy talán van annak valóságalapja, az szokott azzal a dumával jönni, hogy "mert féltékeny vagy rám, stb.).
2018. ápr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%
45 körüli... Azt se tudod, hány éves?
2018. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
80%
Anyukádtól elég csúnya volt ez a válasz az aggodalmadra...A véleményem az,hogy felelőtlenség olyan embert az otthonába engedni akit sose látott.
2018. ápr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17%

Neked semmi beleszólásod bincs anyád (aki FELNŐTT) életébe.

Az ö dolga, kiket visz haza, meg mikor.


Érdekes is lenne, ha a gyerekem nekiállna random kioktatni ;)

2018. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
3%

És miért, szerinted a te vagy az öcséd egyéjszakás dugopajtija nem legalább ugyanilyen veszélyes? Ö is simán kirabolhat, megölhet, stb.


Jaaa, az más, mert nektek "szabad"? Hagyjuk már...

2018. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!