Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak van igaza, vagy én...

Anyámnak van igaza, vagy én látom rosszul? (idegen pasi)

Figyelt kérdés

anyuék elváltak jó pár éve, 45 körüli nő.

most írogat egy külföldi pasival, akivel még egy nyelvet sem beszélnek, csak fordítóznak(!!!), nincs 2 hónapja még ennek, erre most kitalálták, hogy eljön a pasi, hozzánk haza, napokra(!!!)

próbáltam lebeszélni róla de nem megy.

szerintem ez felelőtlenség, olyat hazavisz, akit nem ismer, csak 2 hónapja(se) írkálnak, fodítóval (ami azért nem valami pontos), ha baj van...vagy bármi??

erre azt mondja, nekem az fáj, hogy neki most jó...erre nem is tudok már mit mondani

ti mit gondoltok? légyszi írjátok oda a korotokat is


2018. ápr. 22. 22:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
63%
Normális családban amúgy ez nem számít beleszólásnak, akik írják h a gyerek ne szóljon bele a felnőtt dolgába..Meg értelmes ember azért tudja,hogy ez csapda. Rendszeresen előfordul hasonló eset,pl nigériai huszonéves vagy harmincas pasik ráakaszkodnak 40es-50es nőkre hogy ők szerelmesek és meg akarják látogatni csak fizesse a jegyet :D Aztán majd anyukád elutalja a pénzt és eltűnik a csávó. Jobb esetben ennyivel megússza.
2018. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
95%

Volt nagyon ugyanilyen témában kérdésem, nekem az vált be, hogy kerestem magyar és angol cikkeket a veszélyekről, romantikus csalásról és a "romscam"-ről.

Azóta is beszélget külföldiekkel, mert valahogy nagyon megtalálják, de már nem találkozna egyikkel sem, hamarabb felismeri a kamut, csak jólesik neki a sok bókolgatás, még ha fordítóval is.

Meglásd, anyud "pasijának" is dolga akad majd, amiért nem tud eljönni, meg ellopják a repjegyét, csődbe megy a cége, előlegezze meg neki... készítsd fel anyukádat, még ha most nem is hiszi el, ha élőben látja, fel fogja ismerni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2018. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
61%
Menjen anyád vele szállodába. Nehogy már hazavigye. Nagyon veszélyes.
2018. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
32%

10: Nem erről van szó, hanem hogy összeköltözteti a 2 felnőtt gyerekével is, akik nem akarják ezt.

Tudna az az ember fizetni magának egy szállást, úgy is tudnak ismerkedni.

2018. ápr. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
75%
Másoknak irt privátban egy Martin nevü egyed. Ő lehet a maszturbálós Mártonka is,tuti,mert hasonlo az irása. Amugy jelentettem a hülye gyereket.
2018. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!