Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma délután átjött a barátom,...

Ma délután átjött a barátom, és véletlenül betörtük a gipszkarton falat a szobámban. Félek szólni anyáéknak, de nem tudom, hogyan javíthatnám meg anélkül, hogy észre vennék?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Pár évvel ezelőtt amikor a haverommal hülyültünk, én is betörtem a gipszkarton falat. Anyum hazajött, persze észrevette. Tudod mit csinált? Először poénkodott, hogy reméli nem találtuk meg a nagy vagyont amit a gipszkarton fal mögé tett, majd közölte, hogy ne végezzünk már fél munkát. Bejelölte, hol vágjuk ki, és a haverral ki kellett vágni rendesen..:) Apu később újra falazta.. Nem volt balhé..:) Anyum szerint inkább ez, mint, hogy a kórházba rohanjon valami nagy baj miatt..Az csak egy pótolható tárgy..

Mond meg őszintén anyudnak, nem hiszem, hogy nagy gond lenne. Legfeljebb kiabál fél óráig, és ennyi.

19/F

2018. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
De miért félsz megmondani? Milyen reakció varható a szüleidtől? Mert az oké, hogy nem fognak örülni, de azért ha normálisak, csak nem fognak "agyonütni".
2018. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igazából nem a balhétól félek, csak nagyon sok gondjuk van így is, és nem szeretném terhelni őket még ezzel, mikor látom rajtuk, hogy élni sincs kedvük, nemhogy újragipszkartonozni a szobát. Ezért gondoltam, hogy megoldom egyedül.

Amúgy karatézunk mind a ketten, és elkezdtünk szórakozni, hogy "melyikünk a keményebb", aztán sikerült belerúgnom a falba. De köszönöm a válaszokat, volt köztük nagyon hasznos is!

16/l

2018. ápr. 25. 20:47
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
A gipszkarton, a gipsz és a sniccer is olcsó, menni fog a javítás. Amíg nincs meg, szerezz egy hatalmas kendőt vagy plakátot, amit kifeszíthetsz a falra dekoráció gyanánt.
2018. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Megtaláltalak a Youtubon.

[link]

2018. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

Én is karatéztam még pár évvel ezelőtt.A lányoknak mutattam be a leghatékonyabb ütés-rugás-dobás kombókat.

A legjobban azért a földharc érdekelt minket😋

2018. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2021. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
Így utólag mennyire levágós, hogy azért említi meg a pasiját a kérdésben, mert nekiverték az ágy keretét a falnak. Miközben itt nem fontos, hogy tört össze a gipszkarton.
2021. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
(:
2023. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!