Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne bemutatni most...

Érdemes lenne bemutatni most a barátomat, ha idősebb az anyámnál? Vagy várjak még? Így nem lesz kellemetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kommenteket nem szeretnék, hogy "úgyis elhagy", mert ezt megteheti egy korombeli is, vagy akár egy nálam fiatalabb is.

Ismerjük már egymást régóta, decemberben kezdtünk rendesen randizni, találkozgatni és január óta együtt vagyunk.

Viszont ő 45 éves, én 22 leszek... Tudom, hogy ez így hirtelen soknak tűnik, de nagyon jól megvagyunk, szeretek vele lenni. Ráadásul jól öltözködik, sportol, mindenki szerint simán letagadhatna 8-10 évet. Tehát nem egy övtáskás, szandál-zokni kombót hordó férfiról van szó.


Viszont korban közelebb van a szüleimhez, mint hozzám, sőt, anyukámnál idősebb is. De most meglepett azzal, hogy eljön ide miattam a hosszúhétvégén és szerintem furcsán vennék ki magát a dolog, ha nem mutatnám be itthon... Csak itthon még nem tudják azt, hogy ennyivel idősebb, meg hogy ennyire komoly köztünk a kapcsolat.


2018. ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%
6: Én is csak néztem, hogy 6 éves volt, te meg 17, mikor összejöttetek?... :-O :))
2018. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
44%

#19, elárulok egy titkot: vannak normális szülők is, akik tudják, hogy a gyerekük párjának a gyereküknek kell megfelelnie, nem nekik. És mi több, képesek még az emberi viselkedésre is.

(nekem a 21 év alatt pontosan 0 db negatív tapasztalatom volt)

2018. ápr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
49%
Még ha 10 évet is letagadhat, akkor is hatalmas lenne a korkülönbség :D Tök mind1 hány megkeseredett nő bizonygatja neked - ahogy előttem is írták - a saját "varázslatos love storyját, kellemetlen és kínos, hogy apád korabeli férfival tudtál csak összejönni. Nyilván a saját korosztályodból senkinek nem kellettél, csak ezt úgyis tagadni fogod... De neki gratulálok, jól teszi, hogy ágymelegítőnek használ téged.
2018. ápr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
26%
Vidd haza, mutasd be anyudnak, majd anyud tesztelje le a korban hozzáillő pasidat és ha megfelelt a teszten, használd egészséggel.
2018. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%
Én várnék még ezzel. Vegülis, 3 hónapja vagytok csak együtt. Oké, hogy megértitek egymást, szeretsz vele lenni, de 3 hónap, akkor is csak 3 hónap. Ráérsz még ezzel.
2018. ápr. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
78%
Ja, bocs nem figyeltem a lényegre, hogy a hosszú hétvégén elmegy hozzátok. Hat, akkor valóban fura lenne, ha nem mondanád meg, hogy ő a párod, lesz ami lesz. Ha normálisak a szüleid, akkor a "sokk" ellenére sem fognak "cirkuszt" csinálni. Valószínűleg arra szamítanak inkább, hogy úgysem lesz hosszú kapcsolat, amire azért van is esély. Nem azt mondom, hogy ilyen korkülönbséggel nem lehet hosszú távú egy kapcsolat, de azért nem ez az altalános.
2018. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként gyereket/gyerekeket szeretnél később? Mert ha igen, akkor nagyon gondold át a dolgokat.
2018. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
60%
#23, ez egy ritka szánalmas duma... azért az elmúlt 21 év alatt nem kevesen próbálkoztak be életem párjánál... tudod, nem mindenki úgy gondolkodik, mint te - szerencsére:)
2018. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
34%

Mutasd be nekik nyugodtan. De azért szólj nekik előre a korkülönbségről.

Viszont a helyedben számolnék. Amikor ő 73 éves lesz, te még csak 50. Én hiszek a korkülönbséges kapcsolatokban is, de van az, ami már sok. Feltéve, ha gyereket is szeretnél.

2018. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
13%

Használd a tatát, míg egyátalán működik a cerka és van pénze.

Anyukádat kíméld meg és ne mutasd be!

Majd ha beújítasz egy fiatalt, azt vidd haza.

2018. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!