Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne bemutatni most...

Érdemes lenne bemutatni most a barátomat, ha idősebb az anyámnál? Vagy várjak még? Így nem lesz kellemetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kommenteket nem szeretnék, hogy "úgyis elhagy", mert ezt megteheti egy korombeli is, vagy akár egy nálam fiatalabb is.

Ismerjük már egymást régóta, decemberben kezdtünk rendesen randizni, találkozgatni és január óta együtt vagyunk.

Viszont ő 45 éves, én 22 leszek... Tudom, hogy ez így hirtelen soknak tűnik, de nagyon jól megvagyunk, szeretek vele lenni. Ráadásul jól öltözködik, sportol, mindenki szerint simán letagadhatna 8-10 évet. Tehát nem egy övtáskás, szandál-zokni kombót hordó férfiról van szó.


Viszont korban közelebb van a szüleimhez, mint hozzám, sőt, anyukámnál idősebb is. De most meglepett azzal, hogy eljön ide miattam a hosszúhétvégén és szerintem furcsán vennék ki magát a dolog, ha nem mutatnám be itthon... Csak itthon még nem tudják azt, hogy ennyivel idősebb, meg hogy ennyire komoly köztünk a kapcsolat.


2018. ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
35%

Lehet hogy most nem tűnik soknak. Viszont amikor re leszel 45, ő akkor már lehet nem is él vagy pelusozni kell majd.

Apakomplexusod van.

2018. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer muszáj bemutatni.
2018. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
20%

Miért vagytok együtt? Komoly kapcsolatban gondolkozol? Abban benne van az is, hogy együtt lesztek halálotok napjáig. Mikor te annyi idős leszel, mint a pasid, ő majdnem 70 éves lesz!

Abnormálisnak tartom az ilyen korkülönbségeket és a mai világ sugallatának tudom be a népszerűségét a népszerűségét. A fiatalok azért vannak együtt idős férfiakkal, mert könnyebb beleülni a készbe, a jóba, mint együtt menetelni az úton ami odáig vezet. Együtt, közösen felépíteni valamit. Ez összekovácsolja az embert, ennek varázsa van, ez egy megkerülhetetlen folyamat a párkapcsolatok terén. Egy ilyen viszony során viszont ez kimarad és csak hipp-hopp a részese leszel valami kulcsrakész dolognak. Tegyük hozzá a lehetséges problémák, nehézségek sem lesznek azonosokat, nem is beszélve az érdeklődési körről. Kitolódott már a szülési kor, szóval simán lehet hogy 30 fölött akarsz majd csak gyereket. Pasidnak nem gondolnám, hogy nem fog ez előbb az eszébe jutni...


Szóval, ha szülő lennék és nagyot csalódnék. Nem nézném jó szemmel, hogy a lányom barátja idősebb mint én.

2018. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
60%

Azért hihetetlen, hogy mennyi hülyeséget tudnak itt egyesek összehordani... a 45 éves "tata", a 68 éves friss nyugdíjas, aki "már lehet nem is él vagy pelusozni kell majd", nem is beszélve az utolsó sztereotípiáiról. Szóval nem, semmi köze "a mai világ sugallatához", mindig is voltak kapcsolatok az átlagnál nagyobb korkülönbséggel. Legfeljebb más volt az ok 200 éve, és más manapság, anno az idősödő dzsentrik kerestek fiatal és termékeny arát, manapság meg az idősebbik félnek többnyire második-harmadik házassága/kapcsolata. És ebből levehető, hogy az anyagiakról szóló sztereotípia se igaz, ezek az emberek sem multimilliomosként szoktak kijönni az előző kapcsolatukból... nem kellene tudatosan ősszemosni a komoly párkapcsolatokat a sugar baby-s kvázi-prostitucióval.

Persze megértem a tizenéves fanyalgókat is... könnyebb a merci-slusszkulcs hiányában keresni a saját kudarcaik okát, mint rendbe rakni önmagukat vállon felül.

Kérdező, ne foglalkozz a fanyalgókkal, éljétek az életeteket a saját belátásotok szerint.

2018. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
86%

"Hát engem is inkabb az ijeszt meg a legjobban ebben,hogy tenyleg nem zavar téged hogy 20 év múlva te 42 leszel ő meg 65? "


...és kirúgja majd a vén boszorkányt, és keres egy hozzáillő 20 éveset.

2018. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
65%
Engem meg az intolerancia rémít meg, hogy van, aki azt találja ijesztőnek, hogy más emberek másként gondolkodnak az életről, meg a párkapcsolatokról.
2018. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Skorpió87 ***** válasza:
16%
Szerintem sem kell rögtön belemenni a kapcsolat felvállalásába. Fogalmad sincs, ki ő, nem ismered. A szüleid vagy elfogadják vagy nem , de gondolom ismered őket annyira, hogy elfogadják-e...Majd megtudod, milyen szar, mikor megkérdezik, kije vagy neki, a lánya... :D Kissé gáz! Én már csak tudom, mert sajnos voltam ilyen szituációban...Semmi értelme. Másképp gondolkodtok, lehet te bulizni, barátnőzni, shoppingolni akarsz eljárni, neki meg más tervei vannak veled és magával szemben. Alapból féltékeny lesz rád, ezt ne felejtsd el! Nem éri meg. Ritka, akinek bejön ez a bő 20 éves korkülönbség. Max. még 10 elmegy, de utána csak gondok és nagy nézeteltérések vannak...
2018. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
7%

Pedig 40 felett bizony megroggyan mindenki.

Tarthatja jól magát a többiekhez képest, de a hormonok csökkennek a pasiknál is.

Elkezdenek kopaszodni (ha addig még nem történt meg), őszülni, rigolyásodni, fonnyadni, pocakosodni, a szemük alatt a bőr táskásodni, az arcuk lecsúszik, a szaguk is öreges lesz.

Persze akinek ez megfelel:hajrá!

2018. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
81%
Bizony, vannak emberek, akiknek nem a barinőzés és a shoppingolás áll az élete középpontjában, és egy tartós kapcsolatban nem a külsőségeket tartják a legfontosabbnak... hogy mik vannak...
2018. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Azért pár ember gondolkodása elég érdekes... :D:D

Kicsit több mindenből áll az életem, mint a shoppingolás és barátnőzés. De ha ehhez van kedvem, akkor megyek nélküle. A barátnőim párjai általában 40 alatt vannak, de ők sem cipelik magukkal őket a kávézásokra, vagy vásárolgatásokra. De ha tetszik valami, simán megmutatom neki (általában 90%-ban online vásárolok), és profin mond véleményt.

Mondok jobbat, még bulizni is eljárok minden gond nélkül. Sőt, még ő is. Hétfőnként jár kártyázni, én ott halálra unnám magam, ezért nélkülem megy.

Nem értem, miért lenne gond az, ha egy pár nincs 0-24 együtt. Én megbízom benne, ő is bennem.



Amúgy tegnap megvolt a bemutatás, szerencsére minden simán ment és nem volt semmi kínos pillanat. :) Úgyhogy mostmár teljes a boldogság.

2018. ápr. 30. 09:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!