Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne bemutatni most...

Érdemes lenne bemutatni most a barátomat, ha idősebb az anyámnál? Vagy várjak még? Így nem lesz kellemetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kommenteket nem szeretnék, hogy "úgyis elhagy", mert ezt megteheti egy korombeli is, vagy akár egy nálam fiatalabb is.

Ismerjük már egymást régóta, decemberben kezdtünk rendesen randizni, találkozgatni és január óta együtt vagyunk.

Viszont ő 45 éves, én 22 leszek... Tudom, hogy ez így hirtelen soknak tűnik, de nagyon jól megvagyunk, szeretek vele lenni. Ráadásul jól öltözködik, sportol, mindenki szerint simán letagadhatna 8-10 évet. Tehát nem egy övtáskás, szandál-zokni kombót hordó férfiról van szó.


Viszont korban közelebb van a szüleimhez, mint hozzám, sőt, anyukámnál idősebb is. De most meglepett azzal, hogy eljön ide miattam a hosszúhétvégén és szerintem furcsán vennék ki magát a dolog, ha nem mutatnám be itthon... Csak itthon még nem tudják azt, hogy ennyivel idősebb, meg hogy ennyire komoly köztünk a kapcsolat.


2018. ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
20%
Pf, akkor is tiszta gáz az egész szitu. Inkább el kellene gondolkoznod rajta, hogy miért is egy ilyen vén *** kell neked. Egy jó pszichológus majd segít feldolgozni az apakomplexusod, ne aggódj. Hányinger komolyan😄
2018. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
67%

"Pf, akkor is" - ez a kérdés szerintem nem 12 éveseknek lett kiírva, hanm olyanoknak, akik legalább értelmezni képesek... egyébként meg ha valami "tiszta gáz", az az, hogy egyesek jobban akarják tudni, hogy mi a jó a Kérdezőnek, mint a Kérdező maga...


Kérdező, akkor jó, sok szerencsét nektek:)

2018. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!