Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rosszba vagyok anyukámm...

Nagyon rosszba vagyok anyukámmal mit tegyek?

Figyelt kérdés

13/l vagyok jó most biztos kapom majd a szidást de inkább azok írjanak akik segíteni tudnak köszi

szóval anyukám utál engem és ezt többször el is mondja például ha anyának szólítom azt mondja rá hogy utálja azt a szót miattam ezt a szót utálja a legjobban

anyukám az én ruháimat hordja mert nincsenek saját ruhái pedig lenne rá pénze de nem vesz magának ezért az én használt ruháimat hordja

nincsenek barátnői mindig dolgozik utána ithon van

ha elmegyünk valahová étterembe más emberek ott ülnek órákat és több féle pia kaja rágcsa van az asztalukon mi meg amint megegttem elmegyünk anyu nemis kér magának semmit csak én kérek aztán ha megettem azonnal elmegyünk ez engem nagyon zavar mert lenne pénze rá de ő ilyen

semmi nem jó neki amit én csinálok az se jó ha ithon vagyok hétvégén és az se ha a barátaimmal vagyok mindenbe bele kör

mindig veszekszik de nem úgy mint egy normális ember hanem mint egy szappanoperában vagy filmben mert engem nem zavarna ha veszekedne de hogy igy pfff

egyszer karácsonykor a nővérem aki 18éves mondta neki hogy vegyenek bort és koccintsanak vele karácsony alkalmából na hát anyám elkezdett sírni hogy ő még soha nem vitt haza piát és remegett a félelemtől na most én ezt nem értem M1

velem mindig baja van akármit csinálok ezért már ink nem csinálok semmit de az is baj na hát köszi h végig olvastátok aki van ilyen helyzetben az írja le vagy aki tud segiteni segitsen



2018. máj. 1. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a leírtakból nekem is inkább az jön le,hogy közel sincsenek annyira rendben a dolgok anyagilag, mint gondolod.
2018. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ha nem lennének akkor a testvéremnek nem lenne saját mercédesze anyum nem venne minden évbe új kocsit nem járnánk minden hónapba külföldre és adna milliókat a kórházaknak de ti okoskodjatok csak bele ha én azt mondom akkor miért nem lehet elhinni ha feketén fehéren leírom h nagyon is jól állunk csak anyum egyszerüen ilyen ember

azt hiszitek hogy azért nem kér h nekem jusson hát k****ra nincs igazatok de ezt nemfogok magyarázkodni

miért hazudnék miért lenne jó nekem ezt hazudni mondja már el valaki tényleg ha nem lennék benne biztos hogy jól állunk akkor ez a kérdés se született volna meg

2018. máj. 1. 16:49
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Írásjelek hol vannak? 1 db-ot nem látok. Normális kérdésekre normálisan szoktam válaszolni, igyekszem tényleg nem kötözködni, de ez nagyon bántja a szemem, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2018. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!