Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja a csaladom hogy...

Miert akarja a csaladom hogy dolgozzok?

Figyelt kérdés

Apamrol van szo, meg anyamrol, nincs vegzettsegem 26-vagyok jelenleg minden erofeszitesem azon van hpgy vegezzek az egyetemen, iden vettek fel, nagy nehezen.

De jol tanulok,viszont apamnak az nem eleg.

Erettswgivel regebben probaltam munkakat keresni, semmi nem jott ossze, gyarba meg vissza nem megyek,ami van ott az embertelen .

Epp ezert tanulok,hogy legyn egy szakvegzettsegem 2 even belul.

Viszont napi 10 orat tanulok,mert nem halaszthatok,igy is elkestem.

Apam meg veszekszik velem allandoan hpgy dolgozzak,keressek penzt,nem erti meg hpgy ugysem fogok talalni, meg az egyetem lekot. Oke 26 vagyok, de nem erzem magam annyinak ,mivel 5 es fel evet begubozva eltem a kis szobamban. Nem csajaoztam, nem baratkoztam,nem haverkodtam,nem ismerkedtem.


2018. máj. 11. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/206 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj de ha 26 évesen napi 10 óra tanulás is kevés, és így is lemaradsz akkor lehet nem kéne már tanulnod. Dolgozni meg már bőven itt az ideje. Az meg, hogy majdnem 6 éven át egy szobában csináltad a nagy semmit az nem mentség.
2018. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/206 A kérdező kommentje:
2018at irunk,papir nelkul sehova sem vesznek fel senkit ,meg takaritonak sem.
2018. máj. 11. 19:03
 3/206 anonim ***** válasza:
82%
Vajon miért akrják, hogy dolgozz?? Mert 26 évesen a szüleid tartani el
2018. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/206 A kérdező kommentje:

Errol nem en tehetek. Szorongo ember voltam de mara gyogyitas helyett kinottem belole.mar nem szorongok,viszont tanulni kell, mert semmivel nem kapok munkat, nunkat csak olyannal kapok amihez ertek.

Ertsd: vagyonorkent dolgoztam januarban,rendor majdnem megbuntetett mert nem volt papirom hozza.

2018. máj. 11. 19:07
 5/206 anonim ***** válasza:
89%
Kérdeztél már korábban,biztos vagyok benne,ott 80 választ kaptál millio opciot..
2018. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/206 A kérdező kommentje:
Volt egy par hasonlo kerdes, olvasgattam, de azokat nem en irtam ki. Viszont sokan vannak ilyen helyzetben ez megnyugtato,nem csak en vagyok îgy.
2018. máj. 11. 19:09
 7/206 anonim ***** válasza:
85%
Szóval 18 és 26 éves korod között b... tad a rezet. Én sem fizetném az ilyen lébecolást. Ha az én gyerekeim a jövőben ezt fogják tenni, megmondom nekik, hogy oké, tanulhatnak, de mellette dolgozzanak. 26 évesen nem leszek hajlandó eltartani őket, főleg ha 8 évig egy szalmaszálat nem tettek keresztbe.
2018. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/206 anonim ***** válasza:
87%

Az nem igaz, hogy nem vesznek fol sehova dolgozni. Nem tudom hol laksz, de ha Bp vagy kozeleben, akkor rengeteg munka van: eladoi allasok uton utfelen, takaritoiak, rakodo, arufeltolto, gyorsettermi stb. Raadasul itt a nyar...lesz rengeteg idenymunka.

De egyetemistakent jelentkezz be diakmunkara, azt is lehet hetvegen, ejjel, heti par alkalommal vegezni es ott vannak hostes, szorolaposzto, adminisztratori allasok. Apad is elegedett lesz, tanulsz is mellette.

Ha minden kotel szakad az egyetem koleszaba kerulj be es akkor nem leszel szem elott plusz szerezz olyan osztondijat, hogy ne kelljen tthonrol kerni.

2018. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/206 anonim ***** válasza:
83%
26 vagyok a pofámròl leégne a bőr ha rokonok tartanának el. Képzeld érettségim van nekem is csak és a páromnak is mégis 20 éves korunk òta magunkat tartjuk el. Gyárban dolgozunk kipròbáltunk többet is és egyre feljebb kerülünk. A nulláròl kezdtük,párom már ott tart jobban keres sok mérnöknél. Mellette egy éve egyetemre jár. Akarás kérdése az egész de neked gondolom jobb otthon eltartatni magad. Nézz körül a boltban csak az hogy etetnek mennyibe kerül szerencsétlen szüleidnek...
2018. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/206 anonim ***** válasza:
79%
Egyet értek az jutolsó válaszolóval. Én szájpashasadékkal születtem,azt se volt biztos h tudok e enni beszélni,elég szar dolgok történtek velem mégis tanultam,amint volt rá lehetősegem,dolgoztam,jelen pillanatban dagannattal vagyok táppénzen,de elfogalom magam igy is,nem rezet eszem.. A betegség több esetben kifogás,lehet mögé bujni,csak dolgozni ne kelljen..
2018. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!