Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja a csaladom hogy...

Miert akarja a csaladom hogy dolgozzok?

Figyelt kérdés

Apamrol van szo, meg anyamrol, nincs vegzettsegem 26-vagyok jelenleg minden erofeszitesem azon van hpgy vegezzek az egyetemen, iden vettek fel, nagy nehezen.

De jol tanulok,viszont apamnak az nem eleg.

Erettswgivel regebben probaltam munkakat keresni, semmi nem jott ossze, gyarba meg vissza nem megyek,ami van ott az embertelen .

Epp ezert tanulok,hogy legyn egy szakvegzettsegem 2 even belul.

Viszont napi 10 orat tanulok,mert nem halaszthatok,igy is elkestem.

Apam meg veszekszik velem allandoan hpgy dolgozzak,keressek penzt,nem erti meg hpgy ugysem fogok talalni, meg az egyetem lekot. Oke 26 vagyok, de nem erzem magam annyinak ,mivel 5 es fel evet begubozva eltem a kis szobamban. Nem csajaoztam, nem baratkoztam,nem haverkodtam,nem ismerkedtem.


2018. máj. 11. 18:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/206 anonim ***** válasza:
100%

Ne nagyzolj! Te nem egyetemre jársz, hanem egy felsőfokú szakképzést próbálsz megcsinálni. Ezzel a habitussal téged mérlegképes könyvelőként max. az aluljárói virágárus fog alkalmazni, de leginkább még az sem.

Kicsit sajnálom a szüleidet, de ők is hibásak. Már évekkel ezelőtt ki kellett volna rakniuk és nem ingyen eltartani. Akárhogy csűröd-csavarod: lusta dög vagy, aki az életben nem fogja megállni a helyét sehol.

2018. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/206 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem tetszett a válaszom kérdező.

Megmondom a munkaügyi központ indított és indít képzéseket. Ilyenen nem gondolkodtál akkor?

2018. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/206 anonim ***** válasza:
Nem azért, lehet én tudom rosszul, de ilyen felső fokú szakképzést nem csak diplomával együtt fogadnak el? Én úgy tudom, hogy érettségivel nem ér semmit, de javítsatok ki ha tévedek.
2018. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/206 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, más 18 évesen megy egyetemre.Ilyen korban már külön élnek, tanulnak ÉS dolgoznak stb.
2018. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/206 A kérdező kommentje:
Ki se irok kerdeseket ezek utan, tanulok es addig nem kotelezo dolgozni,koszonom.
2018. máj. 12. 12:15
 96/206 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagy,biztos.. Nem kötelező dolgozni soha,élj a szüleid nyakán,azt várd az örökséged,más nem telik ki a hozzád hasonló oriás babáktól.de remélem lesz eszük és egy doboz gyufát nem hagynak rád. A 16 éves nagyfiam már diákmunkázik...
2018. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/206 A kérdező kommentje:

B..meg csak addig elek a szuleim nyakan amig el nem vegzem a ki.. 2 eves kepzest amibe beleteszek apait anyait a tanulasba miutan vegeztem utana majd dolgozok.

Sok 22 rves dolgozik igen, es miert? Mert jo esetben 21 evesen vegeznek az egyetemmel, szakmaval es eltudnak helyezkedni utana.

Nyilvan 25 evesen mar elkoltoznek,hiszen gyujtottek annyi penzt.

Viszont en ott tartok mint egy 18 eves altalanos erettsegivel rendelkezo tini aki egyetemista.

Sehol sem vsgyok elorebb, nem vagyok tapasztalt, semmi.tehat 18 es 25 ev kozott eletmben nem sok valtozas tortent sot.

Tehat, munkaltato nyilvan nem veszik fel az altaéanos erettsegivel jelentkezo fiatalt, plane ,26-evest, ezert nem dolgozok,nem azert mert nem akarok,hanem azert mert nem talalok gimis erettsegivel, jogsi ,nyeévtudas nelkuli munkat.

Ennyi, ezert tanulok ezert tanulom most az angolt is.

2018. máj. 12. 12:33
 98/206 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de miért most tanulod az angolt? Komolyan nem jutott eszedbe a 8 év alatt hogy legalább egy nyelvvizsgád legyen...?
2018. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/206 A kérdező kommentje:
Nem jutott,mert senki nem kerte,szuleim meg azt mondtak ne tanuljam,mert ugyse megyek vele semmire
2018. máj. 12. 12:37
 100/206 A kérdező kommentje:
Altalanos erettsegivel kutya sem megy semmire,ertsetek mar meg. Ezert tanulok egyetemen, vegeztem elmegyek bankba ugyintezonek akarmi de elorebb leszek mert lesz egy papirom. Viszont ha ezt is hagyom,Kkor csak tovabb fogok tengodni.
2018. máj. 12. 12:46
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!