Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja a csaladom hogy...

Miert akarja a csaladom hogy dolgozzok?

Figyelt kérdés

Apamrol van szo, meg anyamrol, nincs vegzettsegem 26-vagyok jelenleg minden erofeszitesem azon van hpgy vegezzek az egyetemen, iden vettek fel, nagy nehezen.

De jol tanulok,viszont apamnak az nem eleg.

Erettswgivel regebben probaltam munkakat keresni, semmi nem jott ossze, gyarba meg vissza nem megyek,ami van ott az embertelen .

Epp ezert tanulok,hogy legyn egy szakvegzettsegem 2 even belul.

Viszont napi 10 orat tanulok,mert nem halaszthatok,igy is elkestem.

Apam meg veszekszik velem allandoan hpgy dolgozzak,keressek penzt,nem erti meg hpgy ugysem fogok talalni, meg az egyetem lekot. Oke 26 vagyok, de nem erzem magam annyinak ,mivel 5 es fel evet begubozva eltem a kis szobamban. Nem csajaoztam, nem baratkoztam,nem haverkodtam,nem ismerkedtem.


2018. máj. 11. 18:58
 201/206 anonim ***** válasza:
47%
Most már én is azt mondom, hogy tossza már meg az úristen a finnyás fajtádat, anyám negyven év meló után keresett 140 000-et, ami uraságodnak nulla tapasztalattal nem elég, szóval gondolkodj már el.
2018. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/206 anonim ***** válasza:
100%

Pesten amugy 160 ezertol kezdodnek az elheto panel lakas alberlet arak.


Ja ha egyedül akarsz fiatalos, fullos lakást bérelni igen.De a te lehetőségeiddel én nem ilyenről ábrándoznék.

2018. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/206 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, nem fogja felfogni hogy hülyéknek és semmihez nem értőknem nem dobálják a százezreket csak úgy. Meg ő nem fog proliskodni mikor nála nagyobb prolit a Föld nem hordott a hátán.
2018. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/206 A kérdező kommentje:
en felfogom es megvagyok elegedve ennyi fizetessel,mert jo lesz ez a munka, az mar mas kerdes hogy,ennyibol onalloan nem lehet megelni,de legalabb dolgozok,nem kell elkoltoznom es tanulhtok is.
2018. máj. 17. 20:55
 205/206 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt fel hogy kamu a kérdés?
2018. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/206 anonim ***** válasza:
az nem jutott eszedbe hogy nem egyedul kellene lakni hanem egyutt mas fiatallal kozosen berelni egy turheto de minden luxus nelkuli kulvarosi lakast. Gondolom pestimren vagy Gyalon nem annyiba kerul egy alberlet mint a II. keruletben. es be lehet jarni mindenhonnet. en anno napi 120 kmt vonatoztam a munkahelyemre meg vissza mert Pesten dolgoztam es 60 kmre laktunk onnet. ja es 15 eves koromtol a sajat labamon alltam, gyerek mellett felnottkent es estin szereztem szakmat, nem diplomat csak szakmat. es nem valogathattam nagyon pedig akkor nem volt munkanelkuliseg. 16 evesen kezdtem egy fonodaban dolgozni a Kadar rendszerben 3 muszakban. aztan 26 evesen mar csaladi hazat vettunk kolcsonnel es ingaztunk 10 evig. ui. nem volt se szulo se rokon aki egy forinttal is tamogatott volna bennunket.
2018. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!