Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám már 60 éves és bolond...

Ha apám már 60 éves és bolond akkor mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem velünk él hanem egyedül, es teljesen bolond állandóan autót vesz aztán eladja. Állandóan vesz ilyen putri kis házakat eladja veszteségesen és vesz másikat. Most is árulni akarja a házat amiben lakik meg még sok mindent el akar adni és megint el akar onnan is költözni. Ma is nála voltam mert van számítógépe de ahhoz se ért. Netezni sem tud. És mondja nekem hogy miket csináljak neki a gépen, de el se tudja mondani értelmesen olyan sötét. Mindig kitalál mindenféle baromságot kapott valami emailt es azt hitte bajban van azért kellett odamenni. Ennyire hülye. Meg azt akarja majd menjek megint hozzá fotózak le neki mindent amit el akar adni es toltsem fel neki a netre sok helyre. Mindent elad aztán vesz majd megint. Xanaxot is szed attól lett ilyen hülye szerintetek?? Van nekem elég bajom es ilyen hülyeségekel zaklat azt se tudja a gépen beírni hogy google meg semmit nem ért meg. Gratulálni tudok csak a hülye fejéhez, legalabb gumiban szexelt volna anno mert akkor most legalabb nem kéne itt szenvedni ebben a szar életben. Van nekem elég bajom.

2018. máj. 12. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Kedvesen és türelmesen segítsél neki vagy ha te nem érsz rá akkor kérj meg más valakit aki épp ráér.

Olyan bolond nem lehet, ha össze tudott gyűjteni annyi pénzt, hogy autókat meg házakat tud venni. Én ismerek valóban bolond embert, aki még ahhoz is hülye, hogy a wc-re kimenjen, ezért 10 éve katéterrel él, hogy be ne hugyozzon.

2018. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hat de putrikat vesz most is abban lakik de akkor legalabb maradna meg egyhelyen es rendbe tenne azt az egy házat de nem, inkább vesz egy másik szart. A marha állatja.
2018. máj. 12. 21:41
 3/27 A kérdező kommentje:
Autóból is csak szart vesz es a vegen azt is eladja vesztesegesen. Számolni se tud hogy megéri e vagy sem.
2018. máj. 12. 21:43
 4/27 anonim ***** válasza:
32%

LOL :D


Jó sok zséje van az öregednek. Segíts neki, adj neki ötleteket, tippeket. Menj oda aztán pofozzátok ki a házat, fektessétek bele a feles pénzét valamibe amiből kaszáltok.

2018. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Annyira nincs sok penze. Par száz ezer forintért veszi a putrikat. Szóval nem milliomos. Videken lehet ennyiért venni szarokat.
2018. máj. 12. 21:49
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Undorító vagy. Remélem a gyereked vagy az unokád is így fog ahhoz a hülye fejedhez beszélni.
2018. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem adja ki albiba ?
2018. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mert eladja a házat es abból a pénzből veszi a következőt max meg rak hozza kicsit. Volt olyan hogy eladta a saját feje felol a házat de meg a következőt nem vette meg.
2018. máj. 12. 21:52
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Provokativ szombat esti hergelő kamu 2.null.
2018. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Autóval is ugyanazt csinálja van am fizetése abból szokott spórolni de elbukja mindig ezek miatt amiket csinál es fel se fogja.
2018. máj. 12. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!