Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám már 60 éves és bolond...

Ha apám már 60 éves és bolond akkor mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem velünk él hanem egyedül, es teljesen bolond állandóan autót vesz aztán eladja. Állandóan vesz ilyen putri kis házakat eladja veszteségesen és vesz másikat. Most is árulni akarja a házat amiben lakik meg még sok mindent el akar adni és megint el akar onnan is költözni. Ma is nála voltam mert van számítógépe de ahhoz se ért. Netezni sem tud. És mondja nekem hogy miket csináljak neki a gépen, de el se tudja mondani értelmesen olyan sötét. Mindig kitalál mindenféle baromságot kapott valami emailt es azt hitte bajban van azért kellett odamenni. Ennyire hülye. Meg azt akarja majd menjek megint hozzá fotózak le neki mindent amit el akar adni es toltsem fel neki a netre sok helyre. Mindent elad aztán vesz majd megint. Xanaxot is szed attól lett ilyen hülye szerintetek?? Van nekem elég bajom es ilyen hülyeségekel zaklat azt se tudja a gépen beírni hogy google meg semmit nem ért meg. Gratulálni tudok csak a hülye fejéhez, legalabb gumiban szexelt volna anno mert akkor most legalabb nem kéne itt szenvedni ebben a szar életben. Van nekem elég bajom.

2018. máj. 12. 21:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Neked minden kamu. Bar az lenne.
2018. máj. 12. 21:59
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet mit tenni, max megpróbálod vele megértetni, hogy marhaságot csinál. Dehát az ő pénze, azt tesz vele amit akar..
2018. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%
Ebből van a pénzetek b*od ,nm a bodzaszedésből lesz hirtelen Audi8
2018. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
De gondolom akkor nem lenne bolond, ha az eddig elvesztett pénzt a te kezedbe nyomta volna. Nem ő a bolond, hanem te vagy a gonosz. Nem minden idős tud a net világában kiigazodni.
2018. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Vegyen kulfoldon hazat
2018. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%
Unalmas kamu fröcsögés. Miért rágtál be apádra igazából? Mit nem vett meg neked? És ne hazudj, abból elég volt ennyi.
2018. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Minek kéne nekem a penze?? Mi nem az ő pénzéből élünk, nem szokott adni de nekem nem is kell csak ne idegesítsen a hülyeségeivel. Semmihez se ert tok hülye mindenhez.
2018. máj. 13. 08:04
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Lehet mire te is 60 éves leszel pont ilyen leszel mint apád, nem? Egy családba tartoztok.
2018. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%

60 évesen nem kellene ennyire elbutulnia, nyilván szellemileg sosem volt topon, ha most itt tart.

A Xanaxtól is elhülyülhet. Ezt biztosan állítom, mert a családban 2 ember is azon él. Kibírhatatlan zombi mindkettő.

2018. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

1. Tényleg kritikán aluli a stílus, ahogy beszélsz apádról!

2. Megértelek, hogy ez rettentő idegesítő. Nekem is van rokonom, aki nem ért a számítógéphez, és kb. 10 év alatt nem sikerült megértetni vele, hogy hogyan kellene használni. (Pedig amúgy jó felfogású, szerintem inkább arról volt szó, hogy már nem érdekelte igazán, csak "haladni akart a korral") Pedig ezidő alatt sokszor megmutattam, magyaráztam, könyvet vettem neki róla stb. Most már csak annyit mondok neki, hogy inkább engedje el, lássa be, ez nem az ő világa - és különben sem kell mindenkinek érteni hozzá:(. Ha valami valóban fontos dolgot kell neten intézni, azt persze elintézem helyette.

2018. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!