Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám már 60 éves és bolond...

Ha apám már 60 éves és bolond akkor mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem velünk él hanem egyedül, es teljesen bolond állandóan autót vesz aztán eladja. Állandóan vesz ilyen putri kis házakat eladja veszteségesen és vesz másikat. Most is árulni akarja a házat amiben lakik meg még sok mindent el akar adni és megint el akar onnan is költözni. Ma is nála voltam mert van számítógépe de ahhoz se ért. Netezni sem tud. És mondja nekem hogy miket csináljak neki a gépen, de el se tudja mondani értelmesen olyan sötét. Mindig kitalál mindenféle baromságot kapott valami emailt es azt hitte bajban van azért kellett odamenni. Ennyire hülye. Meg azt akarja majd menjek megint hozzá fotózak le neki mindent amit el akar adni es toltsem fel neki a netre sok helyre. Mindent elad aztán vesz majd megint. Xanaxot is szed attól lett ilyen hülye szerintetek?? Van nekem elég bajom es ilyen hülyeségekel zaklat azt se tudja a gépen beírni hogy google meg semmit nem ért meg. Gratulálni tudok csak a hülye fejéhez, legalabb gumiban szexelt volna anno mert akkor most legalabb nem kéne itt szenvedni ebben a szar életben. Van nekem elég bajom.

2018. máj. 12. 21:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sokszor az a bolond, aki a másikat bolondnak nézi.

.

Ha nem tud netezni, honnan, kitől kapott eMailt?

.

Neked árt-e azzal, amit csinál, vagy csak a haszonlesés beszél belőled?

.

Ha trollkodni akartál, még sokat kell tanulnod, hogy abban jó legyél.

Ha nem troll vagy, hanem igaz, amit leírtál, akkor egy számító, irigy alak vagy.

2018. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Van email cime meg facebookja meg van gepe is hogy minek azt nem tudom mert semmit nem tud rajta csinálni. Be lett neki állítva az email meg a facebook hogy csak megnyitja a bongeszot es rajuk kattint es behozza neki. Mert meg a jelszót meg emailt sem tudja beírni. Es igy nagy nehezen magától is megtudja nyitni az üzeneteket. Es kapott egy jelentéktelen emailt es annyi esze sincs hogy értelmezze es azt hitte el akarjak lopni a penzet. Mert meg ahhoz is hülye hogy egy szoveget értelmezzen. Es igen art vele nekem mert engem zaklat a hülyeségeivel. Es olyan nehéz megmagyarázni neki bármit is mert gyenge elméjű szerencsétlen.
2018. máj. 13. 12:05
 23/27 A kérdező kommentje:
Meg járt ilyen tanfolyamra ahol időseket meg tanítanak szamitogepezni meg internetezni de megse tud semmit se csinálni. Beírni vebcimeket se. Ugyanúgy nem tud semmit. Biztos kiidegelte ott is a nepet. Es kapott valami tanúsítványt hogy ő odajart gondolom megsajnáltam es azt mutogatja nekem. Hogy ő ért a gépekhez oszt közbe meg sehol semmi. Azt képzeli hogy az egy szakma az a papír.
2018. máj. 13. 12:10
 24/27 A kérdező kommentje:
*megsajnálták
2018. máj. 13. 12:11
 25/27 anonim ***** válasza:
32%

Arról a kifejezésről hallottál már, hogy demencia?

Lehet ő is emiatt ilyen.

[link]

2018. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg te vagy egy ganély sz@rházi....


Ez messze van a bolondságtól. Majd, ha ilyenekkel fenyeget, h agyonver és hasonlók, meg gyógyszereket kever az italodba, meg azzal gyanúsítgat, h drogozol, meg hasonlók, akkor bolondozhatod. Az apám az, alkoholista, demens.


Attól, meg 20-adjára se érti meg, h működik a számítógép, nem lesz bolond.

Neked természetes neki nem.


Nekem, ha 50-szer mondanák el, hogy hogyan lehet repülőt vezetni, lehet nem érteném meg. Hülye példa.


Én például örülök, ha tudok nekik ilyenbe segíteni.


Szégyelld magad!

2018. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
44%
Ha bolondnak tartod csak hagyd őt békén! Elboldogul nélküled is! Majd kér mástól szívességet, hátha akad aki szívesen segít neki!
2018. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!