Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kéne húszévesen gyereket...

Miért kéne húszévesen gyereket vállalnom? Miért jó az?

Figyelt kérdés
A szüleim, nagyszüleim azzal jönnek, hogy nekem akár gyerekem is lehetne meg saját családom.
2018. máj. 14. 08:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%

Nekem anyum szokott néha ezzel jönni, hogy bezzeg neki az én koromban már gyereke is volt. Mondom és ez most akkor követendő példa lenne, hogy 22 évesen, még diploma nélküli egyetemistaként, stabil munka, önálló élet és párkapcsolat nélkül szüljek? :D Ez aztán okos és felelősségtudó döntés lenne.


Ez a riogatás, hogy 30 felett kockázatos a terhesség, baromság. Nagyon minimálisan kockázatosabb csak, nekem a rokonságomban a legtöbb nő 30-35 évesen szülte az elsőt, van olyan, aki 38 évesen a negyediket, és köszönik szépen, semmi bajuk. Huszonévesen is lehet fogyatékos gyereket csinálni, vagy elvetélni, a kor nem ment meg ettől.

2018. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát ... fiatalon kisebb esélyel leszenek problémák a szüléssel és megfoganással és többet tudsz a gyerekeddel egy világon élni.


20 éves fiú vagyok. Én sem akarok 30 alatt gyereket ... szóval nem azért írom, hogy meggyőzzelek, csak lehetséges előnyök.


Amúgy a szülők nagy szülők szokásból mondják legtöbbször, mert az ő idejükben is az volt a szokám.


Engem anyukám 24 éves korában szült meg. Miután lediplomázott és dolgozott 1-2 évet.

2018. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!