Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám miért kezel...

A nagymamám miért kezel vénlányként, amikor folyton arról panaszkodik, hogy nem kellett volna húszévesen férjhez mennie? 21/L

Figyelt kérdés
Egyenesen számon kéri rajtam, hogy nem vagyok férjnél és még csak vőlegényem sincs.
2017. dec. 19. 06:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Te jó ég! A nagyid lemaradt egy századdal😂 szerintem világosítsd fel, hogy ez a 21.század. Vagy csak tojd le😂
2017. dec. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt mondogatja, hogy a mai lányok önzőek, mert csak az önmegvalósítással meg a karrierrel törődnek.


De mellette tiszta paradoxon, mert szerinte ő húszévesen fiatal volt a családhoz és utált falun élni, kapálni/állatokat etetni, viszont azt mondja, hogy a tisztességes munka csak a kétkezi munka.

2017. dec. 19. 06:48
 3/15 A kérdező kommentje:
Amit ő persze utált csinálni
2017. dec. 19. 06:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel önellentmondásba keveredik, szerintem hagyd. Ne ő mondja meg, hogy mit tegyél és mit ne.

Engedd el a füled mellett amiket mond, és légy boldog önmagaddal, a szerelem úgyis jön amikor nem vagy rá felkészülve.

2017. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá!

Úgy ötven felett a nagy átlag képtelen változtatni a gondolkozásmódján.

Én húsz évesen házasodtam, most válok. Nagyim kérdezte: vert? Italozott?

Mintha csak ez lehetne a baj egy házassagban.

Nagyapám haragudott is rám, mert "olyan jól dolgozott".

Ja, évi egyszer rakta náluk a fát. Én ekkor behordtam, felstócoltam, úgy, hogy egyszer terhes voltam, kétszer pedig szoptattam a hat év alatt fahordáskor.

2017. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ő még más világban él és valószínűleg irigy, ma egy nő tud karriert építeni, nem kell rohanni a szüléssel, nem kell egy szar házasságban leélnie az életét. Hagyd rá.
2017. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Mama le van maradva 50 évvel. Kár figyelni rá, hagyjad hadd mondja.


Csak nézd meg a híradót esténként... amikor vki meghal és megkérdezik a szomszéd nénit, szerinte milyen ember volt az illető? A válasz: hááát rendes ember vóóót, mindég köszönt, oszt ennyi, rendes vót na, köszönt, tisztelettudó volt.


Szóval ha nem köszönt akkor egy utolsó semmirekellő paraszt, de ha köszönt és amellett mondjuk stikában drogozott és állatokat kínzott vagy lemészárolta a családját, akkor rendes volt. Na erről ennyit.

2017. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem könnyű egy olyan gondolkodásmódból kijönni, amit anno a családod meg a társadalom beléd vert, még ha ő maga érzi is, hogy emiatt nem volt boldog. Amúgy a vidéki rokonok meg a szomszédok rajtam is csodálkoztak, hogy miért nincs KOMOLY UDVARLÓM 18 éves koromban... röhögtem egyet rajtuk magamban, és ennyi.
2017. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy mégis kihez menj férjhez?

Egy 21 éves fiúhoz, akit csak az online játék érdekel, és még a szülei tartják el?

Vagy egy 41 éveshez, aki a 40 éves feleségét hagyja ott érted, és van már két gyereke, tehát többet nem akar?

A nagyikának azt azért illene tudni ennyi idősen is, hogy a házassághoz két ember kell, az egyik hímnemű. Tessék megnézni a mostani választékot! Az a csoda, hogy még van olyan optimista nő, aki be meri vállalni, hogy a nyakába vesz egyet anyuci pici fiából.

2017. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nézd meg a híradót esténként... amikor vki meghal és megkérdezik a szomszéd nénit, szerinte milyen ember volt az illető? A válasz: hááát rendes ember vóóót, mindég köszönt, oszt ennyi, rendes vót na, köszönt, tisztelettudó volt.


Szóval ha nem köszönt akkor egy utolsó semmirekellő paraszt, de ha köszönt és amellett mondjuk stikában drogozott és állatokat kínzott vagy lemészárolta a családját, akkor rendes volt. Na erről ennyit" De tűpontos leírás, kb. tényleg ez van.

2017. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!