Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kihúzatom a bölcsességfogam...

Ha kihúzatom a bölcsességfogamat, akkor azt otthon észre fogják venni? Sürgős.

Figyelt kérdés

Még az íny alatt van, de be van gyulladva.

Viszont anyám nem engedi meg, azért nem mertem időpontot sem lérni hozzá. Túl akarok rajta lenni, nem hetekig várni, míg meggyőzöm anyámat.

Kifizetném, eltitkolnám, csak nehogy észrevegye.


2018. máj. 16. 16:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
55%
A fogadat sajnálja, azt nem h a gennyzacsko millio gondot okoz,büdös fájdalmas,gyulladást csinál,és elrohasztja a fogad,ja ugyis kilukad,várjuk meg mig magától szét rohad. Anyudnak mi a végzettsége hány éves... Mert ez nekem a no comment kategoria.
2018. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
86%

A gennyzacskó sem biztos ok hogy a fogat ki kell venni...de nyilván kezelni kell. (Megnyitni pl)

Azt még mindig nem értem miért nem mész el szájsebészet ambulanciára? Ingyen van ha nem vagy gyerek és indokolt ellátnak...varni kell de finanszírozta a TB (lehet anyud attól tart drága lenne a kezelés?)

2018. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
93%
Negyedik ilyen kérdésed.
2018. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Jár itt a szád, amikor meg leírjuk, mit nem muszáj tenned, lenullázod a választ, holott már többször kiírtad a kérdést, azaz megvédtelek speciel, hogy valóban anyádnak semmi köze hozzá, a TE részedre adtam tanácsot, nem neki. Köszi a bizalmat. Csinálj a fogaiddal azt, amit szeretnél. Innentől kezdve engem már nem érdekel. Gondolkozz kicsit, mielőtt nullázol. Sír a szád, de ami neked nem tetszik, az egy nagy nulla.

És hogy ne offoljak, továbbra is 16. voltam.

2018. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Javítok, elnézést a többiektől: 16. voltam.
2018. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
'Cukkermunci' vagyok, azaz baromi ideges lettem, harmadszorra megint javítok: 15. voltam. (Nem szeretek offolni.)
2018. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
91%
A 16. én voltam,én sem szeretek offolni. :P
2018. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Igen, anyám dönt róla, mit tudok tenni????

Mint elmegyek titokban, kifizetem magamnak és eltitkolom, amennyire tudom.

Ha megtudják nekem annyi lesz, meh hallgathatom, hogy bolond vagyok... Meg micsoda bolond vagyok, hogy ilyet kitalálok, meg nincs is bajom, csak vizsgáltatni akarom magam,meg a pénzt vinni és az iskolából lógni. Meg ők nem engedik, hogy egy egészséges fogat kihúzassak.

2018. máj. 16. 20:03
 29/42 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem miért kéne fizetned a vizsgálatért. Fogorvos/ szájsebészet TB alapon dolgozik ha van kártyád fogadnak.

Megnézed mikor van rendelés, kivárod a sorod, és lesz egy diagnózisod. Ha tényleg "semmi" bajod nem mondod meg szüleidnek, hogy orvosnál voltál. (majd azt mondod moziban voltál, vagy valamelyik barátodnál)

Ha okod van aggódni akkor már orvosi véleményt tudsz az arcukba tolni "én megmondtam" szöveggel.


Mindenki szidja az állami ellátást, de pl mikor az én fogamat műteni kellett, 1 délelőtt alatt szájsebészet ambulancián 2 orvos megvizsgált, készült egy feji CT és délre diagnózisom volt és már csak a műtéti előjegyzésről kellett dönteni. Mindenki nagyon normális volt, és alapos pedig senkinek nem fizettem semmit. Nyilván várni kellett mert nem időpontra mentem, de rosszabbra számítottam.

2018. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Elmúltál 20 éves?
2018. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!