Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kihúzatom a bölcsességfogam...

Ha kihúzatom a bölcsességfogamat, akkor azt otthon észre fogják venni? Sürgős.

Figyelt kérdés

Még az íny alatt van, de be van gyulladva.

Viszont anyám nem engedi meg, azért nem mertem időpontot sem lérni hozzá. Túl akarok rajta lenni, nem hetekig várni, míg meggyőzöm anyámat.

Kifizetném, eltitkolnám, csak nehogy észrevegye.


2018. máj. 16. 16:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összes bolondos,orvosos logos kérdés tőled jön.. Pedig tök egyszerü,bemész ingyen van,és megnézeted..
2018. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2018. máj. 16. 20:21
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne semmi közük az orvosi dolgaidhoz...:S
2018. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy,fogod magad és elmész tbre..
2018. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne titkold tovább, állj a sarkadra, közöld vele, hogy x és y fog történni. Ezután fogod magad, elmész az orvoshoz, és majd rendeződsz. Miért olyan nehéz kiállni magadért? 18 éves vagy. A 10 éves húgom is határozottabb ennél.


17/L

2018. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig itt sajnáltatod magad, addig simán elmehettél volna az orvoshoz beutalóért.. Rengetegen írták már neked, hogy ha az sztk-ba mész akkor INGYEN van. Érted? INGYEN!! Nem kell semmit kifizetned, ők csinálnak röntgent a fogadról INGYEN, majd kapsz időpontot is. Ha ennyire beleszólnak a dolgaidba a szüleid (ráadásul butaságot beszélnek) akkor meg kérsz az orvostól igazolást, amit az ofődnek odaadsz elektronikus napló ide vagy oda (az előző kérdéshez írtad) Annyian próbáltak neked segíteni, de mindig találsz kifogást. Kicsit gyere már ki a mama szoknyája alól és cselekedj a saját egészséged érdekében!
2018. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
94%
Csak tudnám miért nem törlik, mikor huszadszorra írja már ki. Tuti, hogy az összes anyám nem enged orvoshoz kérdést is ő írja.
2018. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tegnap szedtèk ki, csak egy kicsi látszódott ki belőle - megszenvedett vele a szájsebész...

Jól fel van dagadva a fejem és beszélni is nehéz, alig tudom kinyitni a számat, épphogy be tudok tuszkolni egy kis kenyeret a rèsen, akkor is csak azért, hogy be tudjam venni az antibiotukumot és ne haljak éhen.

Nálam nem tudnánk nem észrevenni

2018. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Nekem is kivésték, ugyan elég rég, de utána szó szerint az ágyat nyomtam 3 napig. Szájsebész csinálja, nem fogorvos. Csak indokolt esetben csinálják meg, mert ez egy műtét.

Eltitkolni nem tudod, de ők se tudják visszarakni a szádba azt a fogat.

2018. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
90%

Anyád előtt légy ilyen nagymenő, KISGYEREK, ne velünk vitatkozz, mikor mi segíteni akarunk!


Amúgy is elmúltál 18, elmész és kihúzatod sztk-ban.


De te szerintem csak hülyítesz minket, vagy elég szomorú, hogy FELNŐTT :D létedre anyukád engedélye kell.

2018. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!