Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kihúzatom a bölcsességfogam...

Ha kihúzatom a bölcsességfogamat, akkor azt otthon észre fogják venni? Sürgős.

Figyelt kérdés

Még az íny alatt van, de be van gyulladva.

Viszont anyám nem engedi meg, azért nem mertem időpontot sem lérni hozzá. Túl akarok rajta lenni, nem hetekig várni, míg meggyőzöm anyámat.

Kifizetném, eltitkolnám, csak nehogy észrevegye.


2018. máj. 16. 16:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem akarod, elmondani akkor mond azt otthon, hogy elmész valahova barátokkal pár napra. Addigra rendbejössz és volt fog nincs fog.
2018. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, páromnak fájdalmai voltak, anyuci legyintett hogy jaj csak nő a fog nem kell orvos.. Mikor sírva ébredt annyira fájt meguntam és elvittem a dokimhoz aki megállapította hogy a nagy várakozásban az egyik fogának nagyjából a fele eltűnt annyira szét volt szuvasodva és attól fájt, fél óra alatt betömte.

Az meg hülyeség hogy nem érdemes megnézni amíg nem nő ki, a bölcsességfogaim közül egynek nyoma sincs, egy pedik kb 60 fokban HÁTRAFELÉ áll ergo be van ékelődve a csontba, a büdös életben nem fog tudni kinőni ellenben ha elkezd fájni mehetek kivésetni.

2018. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!