Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Jogosan esik rosszul, hogy a szüleim így reagáltak az eljegyzésemre?

Figyelt kérdés

A barátom két hete megkérte a kezem egy utazás során, igent mondtam neki. A héten jöttünk haza, szerdán elmondtuk a szüleimnek is. Akik azonban nem örültek egyáltalán...


Hogy minek sietjük ezt el, nyárra már biztos terhes leszek, tönkreteszem a jövőmet, stb.

Ők is csináltak már olyat, ami nekem nem tetszett (pld. anya mikor 'elfelejtette' apa többedik megcsalását), mégsem rágtam folyton a fülüket, hogy igenis cselekedjenek úgy, ahogy nekem tetszik. És valahol rosszul esik, hogy képtelenek örülni az én boldogságomnak.


2018. máj. 20. 11:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Ezek után azt gondolom, hogy jogosan esett rosszul, de a szüleid csak aggódnak érted.

Mondd el nekik ezeket a dolgokat, hogy nem kell aggódniuk amiatt, hogy idő előtt nagyszülők lesznek, illetve, hogy az esküvőt sem jövő hónapban akarjátok (gondolom), szóval még kár idegeskedni bármin is. Ez még csak jelenleg egy eljegyzés, csak egy gyűrű, "semmit" nem von maga után (nem változik most gyökeresen az életed).

2018. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

Nagy a korkülönbség.

Te még egy viruló 40-es leszel, az ipse meg egy öreg tata.

2018. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg bárkinek, bármilyen szituban rosszul esne, ha a szülei nem örülnek az eljegyzésének, aminek ő igen.

Ettől függetlenül nálatok szerintem nem az a gond, hogy elsietnétek, végülis 2 év azért már nem olyan rövid idő. A teherbeesés meg nem úgy működik, hogy egy gyűrűtől következik be... Eljegyzés után pedig akármennyit lehet várni az esküvőig, sőt, fel is lehet bontani, nincs vele papírmunka...

Inkább alapvetően a kapcsolatodat meg a barátodat nem fogadják el. Valószínűleg 5 év múlva sem örülnének neki, mert valamiért nem is akarják, hogy hozzá menj, vele éld le az életed, és bekerüljön a családba.

Ezt kellene otthon megbeszélni.

2018. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehet, hogy a pároddal nincsenek kibékülve?

Te még huszonéves leszel, mikor ő már negyvenes.

2018. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak hirtelen jött nekik ez a bejelentés...simán féltenek,h beleugrasz ebbe az egészbe ilyen fiatalon..föleg,h az ö házasságuk nem sikerült...majd megbékélnek a gondolattal.Elhiszem,h rosszulesett,mert nem vártál tölük ilyen reakciot,de hidd el csak féltenek,mert nekik a házasság nem hozott felhötlen boldogságot...
2018. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy rosszul esik, 2 év nem kevés idő! A korkülönbség szerintem nem akadálya a boldogságotoknak! Ha te boldog vagy, a szüleidnek is annak kellene lenni,a legfontosabb a te boldogságod!
2018. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22%

Igaza van a szüleidnek.

22 évesen a nagyon buták házasodnak.

Azt se tudod mi az élet.

2018. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
A pasi valszeg jól keres. Ép eszű 34 éves már családot akar, nem 22 éves lánykákkal járkálni. Nagy a korkülönbség.
2018. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
anya mikor 'elfelejtette' apa többedik megcsalását Szerinted miért nem örülnek a te boldogságodnak,mert ők rohadtul nem azok..
2018. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!