Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Mindig nekem...

Mit csináljak? Mindig nekem kell takarítanom a családom után.

Figyelt kérdés

Főleg a szüleimmel van baj, nagyon rendetlenek... alapból cipőben mászkálnak a lakásban (az én szobámban meg a fürdőben is), mindent mindenhol elhagynak, de úgy hogy pl a kerti kisgereblét a nappaliban... Takarítani nem akarnak, a konyhapulton és a földön áll a kosz, amit ugye tök jól széthordanak a szobákba a cipőjükkel.

Mit csináljak velük? Rá lehetne valahogy venni őket a tisztaságra? Vagy hogy legalább az én szobám + a fürdő hadd legyen tiszta?


2018. máj. 28. 11:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20

Nyilván utána összesöpörtem, konkrétan a fő kérdésben is írom, hogy én takarítok.

A telefon típusa meg hogy jön ide?

2018. máj. 28. 14:55
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Áh..tesóm még otthon lakik ő járkál folyamatosan cipőben, de sáros időben is, mindenhová, aztán anyum beletörődött és már szinte soha nem mos fel, mert fáradt meg minek, ha a barom összejár mindent. A konyhapult dettó, tesó mindent kint hagy, leszarja.

Tehát, ha hazamegyek egy hétvégére, azzal kezdem, hogy felporszívózom, felmosok, mert konkrétan fekete lesz a zoknim talpa és ugyanígy áll a sok szar a padlón, szőnyegen.

A pultról nem pakolok el helyette.


Nem fog rájuk semmi hatni én azt csinálom még, hogy vettem az ikeában ilyen olcsóbb papucsot, azt hordom a szobámon kívül, a szobámba meg leveszem így nem viszem be a koszt. Mondjuk én már nem lakom otthon, ennyire nem érint a probléma. Tehát: lakáspapucs, amit a szobádon kívül hordasz. A szobádban meg pakolj úgy, hogy ne tudjanak bemenni. :/

2018. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tényleg durva. Szerencsére én már elköltöztem otthonról. Idegesítő más mocskát takarítani mindig, hisz nekik is ugyan addig tart. Magadkörül tarts rendet a többivel ne foglalkozz. Légy büszke magadra annak ellenére, hogy ebbe nőttél fel észreveszed, hogy ez nem normális és te a családodnak majd a jövőben nem ezt fogod tovább vinni.
2018. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is durva. De most kiderült h elèg sok itt az igènytelen, rendetlen ember :D
2018. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a szüleid ennyire igénytelenek, nem hiszem, hogy "át tudod nevelni" őket.
2018. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azzal próbalkozhatsz, hogy csak a te szobáddal foglalkozol, hatha egy idő után zavarni kezdi őket a dolog.
2018. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#26

Ez meg mióta az eszemet tudom, nem zavarja őket :(

2018. máj. 29. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!