Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket meddig engednek el?

Titeket meddig engednek el?

Figyelt kérdés

Esténként 10 órára haza kell jönnöm mindig, ennél tovább nem engednek el. Általában mindig a barátommal szoktam lenni,sétálni, beszélgetni. Viszont szeretném ha kicsit tovább is elengednének, de nem teszik, mindig azt mondják hogy ameddig nem vagyok 18 éves nem engednek el tovább. Titeket meddig engednek el? Mit tehetnék hogy legalább még egy fél órával tovább engedjenek?


16L



2018. máj. 28. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Nőj fel
2018. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen bőven elég sötétedésig kinn lenned, nem kell felnőttesdit játszani, mikor még gyerek vagy.
2018. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Semmi bajod nem lesz ha hazamész 10-re.

Egyik hajnalban megtámadott egy suhanc munkába menet amikor az éjszakai buszt vártam, holott láthatóan nem 16 éves vagyok és nem buliból tartottam hazafelé, valamint ez egy forgalmasabb út mellett történt egy jó hírű kerületben. Úgyhogy nyugodtan menj haza időben.

2018. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Lassan 18 leszek, de nekem is 10-re kell általában hazamennem. Kivétel, amikor valami buli van, vagy összejön a banda, de akkor ugye egy adott helyen vagyok a barátaimmal, akiket ismernek, nem pedig az utcán mászkálok. Éjfél vagy 1 óra körül szokott apum jönni értem, vagy barátnőim szülei dobnak haza. Kb havonta 2x van ilyen. Ez így szerintem teljesen korrekt és biztonságos, nem szívesen sétálgatnék éjfélkor az utcán. Mondjuk még egy másik városba is elengedtek egy szórakozóhelyre, és hajnalban mentünk haza négyen lányok busszal. Akkor úgy tűnik, nem aggódtak. :D Furi. Na mindegy. De azért 16 évesen még nem jártam bulikba, inkább 17-től, és akkor nekem is sokat kellett alkudoznom, először 11 óra volt a határ pl.
2018. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Akár napokra. Bár nekem már hamar önállósodnom kellett a körülmények miatt, úgyhogy igazából sok beleszólása nincsen anyámnak. Inkább örülj, hogy foglalkoznak veled, én sokszor kicsit féltékeny vagyok azokra, akikkel törődnek.
2018. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó vagyok, a korom lemaradt:

17/l

2018. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Próbáld meggyőzni a barátod/barátaid, hogy inkább korábban találkozzatok.


25 évesen egyre kevésbé értem mi értelme éjszakázni, amikor délután, este legalább olyan jó programokat lehet csinálni. Ha hajnalban jársz haza csak feleslegesen felborul a bioritmusod.


Ettől függetlenül ennek előbb utóbb a te döntésednek kell lennie. Ezt csak azért írtam, hogy lásd a jó oldalát is, miért jó hazamenni korábban.


Szüleidnek is elmondhatod ugyan ezt. Ha 11-re mész haza, még normális időben le tudsz feküdni.

2018. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Én 19 vagyok engem is 10-ig engednek.

Páromat kb 8-9-ig, pedig ő már 21.

Megszoktuk. Dolgozik, fáradt, korán kell kelnie, szóval így is úgy is hamar haza megy.

2018. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
19 21 évesen már a saját szabaidőtőkkel nektek kéne rendelkenzi,30 évesen is lesz munka ott is sötédesre futkostok majd haza? Sose értetem a mai önnálótlan fiatalokat.
2018. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig kint lehetek. Igaz már 21 vagyok de 16 évesen is azt mondták a szüleim hogy inkább jöjjek haza hajnali 4kor a barátaimmal csapatban, mintsem éjfélkor induljak haza egyedül!
2018. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!