Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom miért utasítja el az...

A lányom miért utasítja el az apját?

Figyelt kérdés

Sosem megy oda hozzá, nem engedi, hogy megpuszilja, játszani nem játszhat vele, mert vagy elküldi vagy elmegy onnan, csak én játszhatok vele, az apja becsatlakozhat, de kettesben nem akar vele játszani. A fürdetésnél, evésnél, oviba kísérésnél volt már hiszti, de ha el van magyarázva, hogy anya elfoglalt/fáradt/beteg, akkor megy az apjával. A meseolvasást nem engedi neki, először értem kiabál, ha én nem megyek, akkor nem is kell neki a mese, hanem nézegeti a könyvben a képeket. De sétálni, játszótérre nem hajlandó menni vele, max ha én kérem, hogy anyunak dolga van, menjél el apával. Ha elmegy vele, nem beszél hozzá, játszótéren nem játszik vele.


Nem féltékeny kettőnkre, nem küldi ki az apját, nem sajátít ki ember, és az apját is "tolerálja", ha hárman vagyunk, de kettesben nem szeret vele lenni - rosszabbik esetben hiszti, jobbik esetben csak levegőnek nézi.


2018. máj. 29. 11:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Most még eszembe jutott az is, tudom hogy nehéz ezt megemészteni egy szülőnek és a fejem se kell leharapni, de esetleg a pszichológust meg lehetne próbálni. Egy-két fejlődési zavarnak lehetnek ilyen tünetei. Ettől nem lesz semmivel kevesebb a gyerek, de minél előbb felismerik, annál többet lehet segíteni neki a beilleszkedéssel, hogy a későbbiekben ne legyenek gondjai ebből.
2018. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
Én is valami mentális problémára tippelek (de ne legyen igazam).
2018. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
86%

"#6 vagyok. Kerestem fel szakembert, miután velem az történt"


Sajnálom, hogy veled ez történt, de akkor újból keress fel szakembert, mert egyértelműen nem dolgoztad fel a történteket és abnormálisan reagálsz helyzetekre.

2018. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%

Autista?

Az enyém az és nagyon anyás, viszont mivel már a kezdetek óta jár el az apjával mindenhova ezért szívesen megy vele, de nagyon boldog mikor én is megyek. Sok idő volt, sok kettesben töltött idő az apjával mire neki is annyira örült mint nekem, mostmár mindketten kapunk ölelést tőle, de dumálni még főleg nekem szokott, meg nekem produkálja magát. A gyerekek irányába is egyre érdeklődőbb, de sok terápia, fejlesztes kellett hogy kinyíljon. 3,5 éves, sokan nem mondanál meg hogy autista.

2018. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!