Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van akinek azért maradt ki az...

Van akinek azért maradt ki az egyetemen az egész bulizás, szórakozás, mert otthon lakott a szüleivel és szigorúak voltak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 18:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mikor bulizz, semmikor,ahogy megszületsz vállalj csecsemő munkát a pelenka törlesztőre majd diákmunka hattol már mehet utána munka munka alamizsnáéért és koporsó ez a magyar élete és aki nem így él kinézik. A felnőttet kinézik ha cukrászdába beül egy sütire a családdal mer a sok prolinak erre pénze sincs de szulnek újabb munkatáborba valót,ja meg a 30 40 ötvenes családanyák mind megbolondulnak és járnak dizsibe pasizni táncolni mer kimaradt a buli meg a szabad párválasztás.. Erre is irigyek sokan szülök h ma már a fiatal nö eldöntheti kihez óhajt hozzá menni nem adhatják oda a szülők vadidegenhez mint öket. Engem se tudtak hozzá adni egy agresszív alkoholistához ki is tagadtak mert én választottam magamnak párt.. Ez magyarország 2018 ban sajnos.
2018. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem ám az a magyar valóság, tudjátok én azt tapasztalom, hogy Belgiumban például, ha valaki szorgalmas és tanul és elhelyezkedik az európai unióban és után hazajön, már van autója és már megszülte a gyerekét és elvégezte az iskolát, akkor még bulizni se tilos, bizony neki, akárhány éves is, viszont, ha csak egy hozzátartozó marad, akkor kint kell maradnia és színt kell vallania neki, milyen Belgiumban a magyar valóság, ha már nem így van, hanem már másképp, úgy ahogy Magyarországon érleli azt a valamit az embernek a sorsa
2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!