Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha a lányom nem...

Mit tehetek, ha a lányom nem akar az apjához menni?

Figyelt kérdés
férjemmel elváltunk 8 éve,akkor volt a lány 2 éves.eleiben szivesen ment az apjához,az utobbi idöben viszont utál ott lenni.utálja a volt férjem uj feleségét,és utálja a közös gyereküket is.nem töltenek el idöt az apjával kettesben soha,mindig közös programok vannak,négyesben.lányom szeretné,ha az apja csak vele foglalkozna.mult hétvégére állatkertezés volt a program,ahova szintén mindenki ment volna,de a lányom kiverte a hisztit,hogy ö nem akar menni,ezésrt öt hazahozták,ök meg elmentek hármasban.ezen én végképp felbosszantottam magam,hogy mit képzeli az uj asszonyka.ha láthatás idö van,akkor mért nem passzolja le magát és a gyerekét,hogy exem a lányával lehessen?tudok tenni valamit ez ügyben?
2018. jún. 2. 15:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
65%

"csak az apját akarja,nem a pereputtyát."


Mire neveled te a lányodat?!

Nem szégyenled magad?

Az apjának az összes gyereke a gyereke és nem a "pereputtya".

Neked, aki a jelek szerint nem tudod még mindig túltenni magad a váláson, akár lehet is.

De az is biztos, hogy a lányodba te plántálod bele, hogy a féltestvérei nem egyenrangúak ővele.

Márpedig azok.

A te lányod és az új családban született gyerekek az apjuk szempontjából és szemében egyenrangúak. Nincs első, mert másodrangú, csak korban elsőszülött, második, harmadik szülött.

2018. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
84%

"Nincs első, mert másodrangú, csak korban elsőszülött, második, harmadik szülött."


Javítás:

Nincs első, MEG másodrangú, csak korban elsőszülött, második, harmadik szülött.

2018. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
58%

Az exférjed és a felesége mintaszerűen szeretné, hogy a testvérek megszeressék egymást, hogy a közös kislányotok teljes jogú tagja legyen annak a családnak is, melyben az apja és a féltestvérei élnek.

Te pedig bizony ezt nem akarod! Te ezt nagyon nem akarod!

Tudat alatt, vagy tudván tudva, szándékosan akarsz éket verni az exférjed és az új családja közé. Kizárólagosságot követelve a közös lányotoknak. Sőt, azt sugallod a lányodnak, hogy ők az ő életében csak másodrangúak lehetnek (A "pereputty", ugye? Hát bizony durván elszóltad magad!

A jelek szerint te befolyásolod a közös kislányotokat.

Már a "pereputty" kifejezés mindent elárul rólad és szándékaidról.

Ugyanis ezzel a hisztériakeltéssel feszültség alakul ki az exférjed és a felesége között. Az exférjed a kettő között őrlődik: a kislányotok és az új családja között.

Ezt pedig megsínyli a közös lányotokkal való kapcsolata is.

Le akarod választani teljesen a lányodat az apjáról?!

Ugyanis az nem megy, hogy, teszem azt, minden második alkalommal csak kettesben legyenek. Természetesen olyan helyzetekre is szükség van, hogy a lányod személyes dolgait az apjával tudja megbeszélni, de nem olyan formán, ahogy azt te közvetett módon sugallod a kislányodnak.

Hát, tudod, undorító, amit művelsz. Sajnos egyáltalán nem ritka eset. Miért vagy te ellensége a saját gyerekednek?! És az apja helyében elpereltem volna tőled a kislányt, még időben. Sajnos most már késő.

Remélem, hogy az apja és az új családja idővel megszelídíti és megnyeri őt. Eszedbe sem jut az a képlet, hogy minél többen szeretik a kislányodat, annál boldogabb lehet, annál védettebb, hiszen ki tudja, mit hoz a jövő?! Lehet, hogy évtizedek múlva a féltestvérei lesznek egyedül, akikre számíthatna. Ostobaság, amit csinálsz.

2018. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
85%

"ö és a második gyerek mindég második marad,de ezt ö nem érti meg,és evvel a lányt is eltávolitja az apjátol"


Nem tudom, hogy írjam le úgy, hogy megértsd. A párja és a gyerekei(mindkettő) az elsők neki. Ők (az új párja, a lányod és a lányod féltestvére) a volt párod családja. Ők négyen együtt egy család. A nő a te kislányod mostohaanyukája és a féltestvére anyja. Te nem vagy a képben, csak mint ex és a lánya anyja.

2018. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
40%

Beszelj az apaval h a szombatot toltse a lanyaval kettesben es a vasarnap legyen a kozos nap.


Amugy nem ertem az apat sem jo esetben kethetente hetvegen van ott a lanya kizart h ne legyen ideje csak a lanyara.

Az uj gyereket minden nap latja miert akarja mindenaron eroltetni a csaladosdit?

A lanynak szuksege lenne az apjaval valo kizarolagos idore. Ezt kellene felfogni.

2018. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
83%

"akkor a kistestvér hogy érezné magát,hogy öt az apja nem viszi állatkertbe,vagy játszótérre"


Akkor kérdezd meg tőle hogy vajon a lányotok hogy érezheti magát hogy a kisgyereknek a hétköznapokon is ott van az apja, neki meg nem.

2018. jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
44%

A lányodnak ideje lesz alkalmazkodnia... elkényeztetett kis liba.


Nem, nem vagyok elvált, a mostohaanyám egy idióta utálatos nő volt, de ha kivágtam volna a hisztit, megnéztem, mit kaptam volna apámtól érte.


Igaza volt a volt férjednek, nehogy azért kelljen otthon csücsülniük innentől kezdve, mert a hercegnőnek nem tetszik ez-az.


Vagy akkor küldje el a párját, meg a mostohagyerekét, mert a kiscsaj nyávog? :D

2018. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, miért kell a két gyereket egymással szembe állítani. A kettesben töltött időre akkor is szükség lenne, ha nem váltak volna el. Te az a tipikus elvált anyuka vagy, aki nem képes elviselni, hogy az exe új életet kezdett. Most azzal próbálkozol, hogy uszítod a gyereket, hátha össze tudod ugrasztani a volt férjedet, az új nővel,mert elvártad, hogy életed végéig neked ugráljon, a gyerekre hivatkozva, csak ugye ezt besz*ptad. Ott meg végképp elszakadt a cérna, amikor ott is lett gyerek, mert te így kapásból csúsztál két helyet. Ezzel szét fogod cseszni a lányodat lelkileg, persze, ő majd azt fogja hinni, hogy nem kellett az apjának. Ülj le, ez kettes.
2018. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy csak eddig lesz nagy a szád, kérdező, míg majd te nem találsz valakit, akire pontosan ugyanúgy fújni fog a gyereked, és menni fog az üvöltés, hogy Jani NEM jöhet velünk, Janit ÚTÁLOM, stb.


Egyből más lesz a helyzet ;), mert te ott fogsz állni, hogy bsszus, szerelmes vagyok Janiba, de ott a lányom, aki hiszizik ellene, most mi a szart csináljak?


A gyereknek el KELL fogadnia - és el is fogadná ha TE nem uszítanád -, hogy apjának (és nemsoká neked is) új családja van.

2018. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
78%
De a stílusod alapján te vagy a 12 éves apa-másik lányos provokáló "mostohaanya" is. ;)
2018. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!