Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha a lányom nem...

Mit tehetek, ha a lányom nem akar az apjához menni?

Figyelt kérdés
férjemmel elváltunk 8 éve,akkor volt a lány 2 éves.eleiben szivesen ment az apjához,az utobbi idöben viszont utál ott lenni.utálja a volt férjem uj feleségét,és utálja a közös gyereküket is.nem töltenek el idöt az apjával kettesben soha,mindig közös programok vannak,négyesben.lányom szeretné,ha az apja csak vele foglalkozna.mult hétvégére állatkertezés volt a program,ahova szintén mindenki ment volna,de a lányom kiverte a hisztit,hogy ö nem akar menni,ezésrt öt hazahozták,ök meg elmentek hármasban.ezen én végképp felbosszantottam magam,hogy mit képzeli az uj asszonyka.ha láthatás idö van,akkor mért nem passzolja le magát és a gyerekét,hogy exem a lányával lehessen?tudok tenni valamit ez ügyben?
2018. jún. 2. 15:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%
Pár év mulva meg jön a hiszti h apuka sehova se viszi inkáb,h nyugta legyen tőled,mert itt te vagy a hunyo,aki a háttérből fuj az uj családra,a gyerek a te érzelem világodat viszi oda azért nem akar ott lenni. Miért passzolná le magát,ő már neki a családja,inkább ez zavar téged nem a gyereked dolga. Lehet két gyerekkel is mennni,féltestvérrel is,csak ott normálisan kell hozzá állni a dolgokhoz.
2018. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
71%
Te magad távolitod el az apjátol,és erre majd ha felnő rájön meg fogja neked köszönni,h mindenből kimaradt miattad.
2018. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
50%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Nagyon hasonlo a stilus,lehet mindkettő kérdés egy töves kamu,ne legyen igazam..

2018. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
67%

a második gyerek mindég második marad


mekkora hülye vagy, ha ez nem egy újabb hülye kamukérdés...

2018. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
27%

A gyerekek nem hülyék. Nem kell azokat biztatni, meg a pasi új családja ellen nevelni.

Az új gyerekével folyamatosan együtt lehet, az elsővel mikor lehetne sem akar.

Á biztos nem érzi, hogy fontosabb az új család lelki világa, mint az ő kis érzései.

De! Pontosan érzi, mert érezteti vele a mafla apja, aki képtelen egy kis időt csak vele tölteni.

Érzelmi nyomorék, fîngja nincs hogyan kell bánni egy kiskamasszal és 0 benne az empátia.

2018. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
74%
"Második marad" a gyereke?!Normális vagy?! Miért lenne fontosabb az első házasságából született mint a második? Egyformán fontos mind a 2! Én megértem apukát- nehogy már el legye zavarva a gyerek meg az asszony mert láthatás van- viszont, ha a kislányod igényelne külön programot,akkor időnként erre is sort kéne keríteni egy kis mozi, strand stb... de azt Te se várhatod el Tőle,hogy mindig így legyen. Kell a külön program- de a közös is.
2018. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy a hunyó, mert ellenük hangolod a gyereket. Oké te nem bírod a nőt se a gyermeked fél testvérét (bár ez elég szégyen felnőtt ember létedre), de ők a gyerek családja a fél tesóval az anyja is jár. Nem kell bírnod őket, de a saját gyerekeket ne neveld olyan megkeseredettnek mint amilyen te vagy.
2018. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a hozzászólókat: csak két megoldás van? 1.Mindig közös program 2.Az apa mindig legyen kettesben a lányával a láthatásos hétvégéken. Ez agyrém! Legyenek közös programok, de legyen valamennyi minőségi kettesben töltött idő az apa és az első házasságból született lány között, mondjuk egy-két óra. Abba nem hal bele senki, a kislány meg szemmel láthatóan igényli, és ha lehetne minden apás hétvégén egy-két órát kettesben az apjával, akkor biztosan szívesebben venne részt a közös programokon is! Amúgy egy hagyományos többgyerekes családban is igénylik a gyerekek, hogy néha kettesben tölthessenek egy kis időt valamelyik szülővel!
2018. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
40%

Érthető, hogy a lány féltékeny az öccsére, ha az mindennap az apával lehet, míg neki csak a hétvége marad, de ott sem lehetnek kettesben...

Ezt a féltékenységet meg kell oldani, ha Ti nem tudjátok, akkor szakértő segítségét kell kérni.

Ugyanakkor, mindemellett valóban néha becsúszhatna egy magányos apa-lánya program is.

2018. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
46%

Miért kéne mindent együtt csinálni?


Nekem volt egy anyukám meg egy édeshúgom, és így is volt olyan program, amire csak anyum meg tesóm mentek, meg olyan is, amire csak anyum meg én.

2018. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!