Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem jó semmi a férjem...

Miért nem jó semmi a férjem fiának?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 4éves fia, nekünk egy egy éves közös. Semmit nem kér csak elveszi az édességet. Ha elmegyünk játszótérre vay fagyizni, ordít hogy a mamájához akar menni de ezt akkor mikor idegen embereket meglát. Azt mondta azért mert ott nincs másik gyerek csak ő. Mit tehetnénk?

2018. jún. 5. 17:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
2 hónapos koráig volt családja, én 2 évesen ismertem meg akkor már egy éve együtt voltam a férjemmel. Akkor is ilyen volt , csak akkor elmentem itthonról ha már sok volt, de most ezt nem csinálhatom 2 hetente mert itt a fiam, őt nem húzgálhatom mindig.
2018. jún. 6. 13:44
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Milyen apa aki otthagy egy 2 honapos csecsemot szornyu
2018. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Itt a gyerek a legnagyobb áldozat,két honaposan már le vojt toljva az uj barátnő miatt,a közös gyereket is sajnálom ,mert pár év és ennek is vége és mentek tovább,álá mozaik család..
2018. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értelmezzetek már, 2 hónapos volt a gyerek mikor szét mentek, 1 éves volt mikor mi össze jöttünk, 2 éves volt mikir a közös házunkba jött először, eltelt még egy év. Nem miattam , hagyta el. Most , hogy miért szakítottak az nem lényeg, nem ez volt a kérdésem.
2018. jún. 6. 14:48
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Egy kis bajkeverő màr most. Hatàrozottan helyre kell tenni, mert mire megnő ez cdak rosszabb lesz.
2018. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ès nem nem kell mindent râhagyni. Gondolom a tièdre sem fogsz. Legyen az az elvaras mindenben ami a közös gyerek felè lesz ilyen korban. Es sajnaljuk akkor a kicsit is aki ugyanigy erzi a feszkot a 4 eves műsorai miatt. Ha a ferjed keptelen a gyereked erdekeben tedd helyre te. Vagy legjobb lenne ha a sajat anyja, de gondolom azert ilyen mert igy neveli a csodas anyukaja (ha vele el eletvitel szeruen ő szàzszor nagyobb hatassal van ra mint parod nevelese)
2018. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egy éves a gyermekünk, de többet elvárok tőle, többször elmagyarázom neki mi a rossz. Engedékenyek vagyunk a naggyal de ez se tetszik neki.
2018. jún. 8. 01:46
 18/19 anonim ***** válasza:

De ismeros a helyzet. Nalunk kisteso sincs. A sajat gyerekem pont ilyen. Az en meglatasom, hogy egyszeruen onzo es neveletlen. Eletkoranal fogva onzo es ez onmagaban nem baj. De itt jon a neveles kerdese, ha midenhol azonosak lennenek a szabalyok (pl.mindehol pofon jar a torta korbenyalasaert, akkor hamar megtanulja nem nyalhatja meg a tortat, ha mindenhol leszidjak es kerik ne edgye meg a masik csoijat, akkor megtanulna).

Probald ki, hogy legalabb te es az apja kitalaltok a fobb problemakra szabalyokat es ugyanugy kezelitek a hyereket. Nem kell engedekenynek lenni.

A feltekenyseg kapcsan prpbaljatok ki, hogy ha kethetente jon (ha jol.ertettem), akkor apukaja szervezzen neki "apas delelottot vagy delutant", ami csak az oveke. Menjenek el valai progamra vagy csak kettesben jatszoterre epitsenek hatalmas hookvarat, ketten faljanak be egy hatalmas sutit stb. Es ez valjon szokassa. Legyen egyertelmuen kinevezve az idopont apasnak.

Nalatok viszont igenis be kell tartania a szabalyrendszert. Ez a ti es az o erdeke is. Nemfog neki tetszenk (tapasztalatbol tudom:-(), de ez van. Ha rajagyjatok kezelhetetlen undok tinedzser es felnott lesz, nevelni akkor meg mar keso lesz.

2018. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Minden délelőtt mi a fiammal megfőzzük az ebédet ők ketten elmennek ahová akarnak, ott kap sütit, csokit , fagyit, de semmi sem elég neki, és férjem azt mondja ott is ugyan úgy viselkedik.
2018. jún. 8. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!