Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim összevesztek a páromma...

Szüleim összevesztek a párommal és azóta sem akarják látni, nagyon sokszor okoz ez kellemetlen helyzetet, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleim, főleg anyukám, egész életemben kritizált. Az a típus, aki fél mondattal porig aláz. 13 évig voltam házas, a férjemet elviselték, habár nem szerették, mert csak ült a sarokba és hagyta, hogy a szüleim szemétkedjenek. Elváltam és az új párom anyukám kifakadásánál visszakérdezett, hogy milyen szülő az, aki így beszél a gyerekével (anya közölte, hogy a volt férjem örülhet, amiért megszabadult tőlem). Na ebből az lett, hogy nem jöhet hozzánk. Mi a kislányommal hazalátogathatunk, menjünk gyakran, karácsonyra is, akár szenteste, de a párom nem jöhet. Lassan 5 éve van ez. Anyáékkal megbeszéltem, hogy ez nagyon gáz. Rosszul esik, hogy még gyerekként beszélnek velem. Rendeződtek is a dolgok, ki merek magamért már állni, de a páromat továbbra sem viselik el. Igazából ő sem akar békülni. Már téma az esküvő. Anya közölte, hogy hááát ezt időben meg kell velük beszélnem, mert azért meg kell emészteniük. Nem szeretném, ha a mi napunkat elrontanák veszekedéssel, de azt sem, hogy megsértődjenek. Nem tudom mit tehetnék :(
2018. jún. 6. 17:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyád egy gonosz boszorkány, te meg a cselédje, a lábtörlője.

Ne haragudj, de amíg saját magadat és a családodat sem tudod megvédeni, addig én is azt mondom, hogy a volt férjed járt jól.

Nem bántásból, de a kislányod életét cseszed tönkre a tutyimutyiságoddal. Ennyire ne legyél már béna.

2018. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy még, inkább anyádéknak nyalizol, minthogy kiállnál a párod mellett.


Tudod, ha nekem mondanák azt, hogy TE jöhetsz, de a kedvesed nem - csak azért, mert őszinte mert lenni -, akkor rábxnám az ajtót, csináljon, amit akar.


Te meg bólogatsz a szüleid minden hülyeségére, és őszinte leszek, de a "Gábor" helyében már elhagytalak volna.

2018. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

De te komolyan öt éve! hagyod magára ki tudja hányszor a barátodat?


Gratulálok, "szerető" felesége leszel, ha van esze még az esküvő előtt kivág mindenestül.

2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden este hálát kéne rebegned a sorsnak, hogy Gábort az utadba küldte. Elfogadta a lányodat, kiállt melletted a patkány anyáddal szemben, szó nélkül tűri, hogy 5 éve sz@rba se veszed őt az idióta családod miatt, és ezek ellenére még feleségül is akar venni.

Tipikusan az a nő vagy, aki tök mindegy hány pofont kap valahol, mindig visszakullog fülét-farkát behúzva, várva az újabb alázást. Nem érdemled meg sem a párodat, sem azt a szerencsétlen kislányt... hát milyen anya vagy te, komolyan? Képes vagy azok közé az emberek közé vinni, akik egész életedben mérgezték a lelkedet, hadd tegyék tönkre őt is?

2018. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még lesz esküvő? Tudod ki venne el téged.... Már bocs. Ha a pasi csinálná ezt, h otthagy ünnepekre es a gyerekkel, esetleg a közös gyerekkel is hazamegy anyucihoz karácsonykor, te meg nem mehetsz, akkor mit tennél??
2018. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Páromat nem zavarja ez a helyzet. Azt mondja, hogy megérti, hogy hazamegyek, de ő nem kér a családomból. Ünnepekre nem megyünk csak max 2 napra a két ünnep között, de már elviselhetetlen az egész. Nagyszüleim nem tudnak a vitáról, így amikor kérdeznek a páromról, mindig azt kell mondanom, hogy dolgozik, vagy valami ilyesmi.


Igen, utálom, hogy amikor hazamegyünk, megveszik a legdrágább üdítőt, ételt stb "úgyis csak negyedévente jöttök" stb.


Barátaim azt mondják, hogy ki kéne békítenem a két felet, de nem hiszem, hogy ez jó ötlet. Úgyis veszekedés lenne belőle..lavírozni meg még rosszabb :(

2018. jún. 7. 15:36
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem závárná,te se tetted volna fel a kérdésed,te is érzed h igy kifelé áll a zászlo és magagdra maradsz megint egy gyerekkel,én se vennék el vkit aki konfliktus kerülő,és nem képes kiállni értem,inkább lavirozik,előbb utobb a pasi is el lavarirozik,még azt mondja h nem zavarja,még.. Nem hiszem h ez bortány mentes esküvő lesz,itt te vagy a fő hibás,mert nem birsz kiállni semmiért..
2018. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a párod nem fogja bevallani, hogy zavarja a helyzet.

Nálunk is hasonló a helyzet...

Csak azért mert nem akar megbántani, nem mond semmit...

A gyerekedet pedig ne tedd ki ennek... a saját esetben én vagyok a gyerek és enyhén szólva sz.r az egész. :(

2018. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a rinya, te se a párod, se a gyereked nem szereted, különben rég kiiktattad volna ezt az emberi hulladék anyucit az életedből.
2018. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A nem zavarja meg a megérti az két külön dolog. Tudomásul veszi. De azt ne gondold, hogy neki így jó. Te már a párodhoz tartozol. A szüleidnek a gyereke voltál, de felnőttél. Már nem vagy gyerek. Kibékíteni őket lehetetlen, mert anyádék nem akarják. Őket nem érdekli a te boldogságod, csak saját maguk érdeklik.
2018. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!