Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, érte már baj bulizás...

Szülők, érte már baj bulizás vagy szórakozás közben a kamasz, tizenéves gyereketeket?

Figyelt kérdés
ha igen, Mi történt?

2018. jún. 8. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%

Igen.

A fiam(17 éves), 16 évesen úgy berugott, hogy hajnal kettőkör már 3x akkora volt a lába és szeder fekete.

(Eltört a lába... félrelépett)


A lányom (19 éves), beült egy ittas mellé az autóba.

Három foga bánta és mindkét karja eltörött.


De mindkettő eszetlen bárány.. csak a saját hibájukból tanulnak, hiába beszél az ember.

Azóta a lányom egy kortyot nem ivott és kizárólag olyanal ül egy gépjárműbe, aki antialkoholista, mint ő.

A fiam is kétszer meggondolja, hogy mit csinál azóta, főleg amikor jön a front és fájlalja a lábát..

2018. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Az én lányom még nem ért abba a korba, de nekem azt hiszem eléggé vad kamaszkorom volt. A nagy bajokat valahogyan megúsztam, bár ez nem mindig rajtam múlott. De volt olyan ismerősöm, aki keményen drogfüggő lett és leépült.
2018. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem történt semmi komoly, igaz ügyelek rá, hogy jó társasággal legyek és nagyon részegen is van némi józan eszem. Egyetlen egyszer kísértettem a szerencsém, szerelmi bánatomban leittam magam a sárga földig és az első szimpatikus srácra ráakaszkodtam. Egy barátnőm távolról bébiszittelt szegény egész este parázott el ne tűnjek szem elől, plusz szerencsémre a fiú sem használta ki a helyzetet (jó csók volt, de ha olyan simán hazarángat), még üdítőt is vett nekem miután rosszul lettem.


Egy barátnőm ismerősét hasonló szituációban erőszakolták meg. A fiúval még hazament, a lakáson viszont meggondolta magát, a srácot meg nem érdekelte és "kiszolgálta" magát. Szóval áldom a szerencsémet.

2018. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
A testvéremnek kitört elöl 2 foga, nem emlékezett hogyan. Felszállt egy vonatra, és a végállomásig ment. Rengetegszer volt olyan, hogy azt sem tudta ki hozta haza.
2018. jún. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
Letört a fogam, pedig még csak részeg sem voltam. Elég volt hozzá, hogy más az és kiesett a táncparkettről, meglökött pint mikor ittam volna és az üvegpohár koccolta a fogam.
2018. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok szülő, csak egy valamikori tizenéves.

Az első kimozdulós szilveszterem volt, 15 éves voltam, és előtte nem nagyon buliztam soha, akkor viszont brutálisan sokat ittam és nagyon szétcsaptam magam. Asztmás rohamot kaptam, teljesen pánikba estem, mentőket kellett hívni hozzám. Szerencsére semmi baj nem lett belőle.

2018. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a barátnőmmel beszélgettem egy buszmegállóban, amikor az egyik buszról leszállt egy részeg tini. Amúgy normális lánynak tűnt, még csak kihívó sem volt. Levágódott a padra.

Mi dumáltunk tovább, aztán láttuk egy óra múlva, hogy egy csapat fiú mutogat a pad felé meg közelednek. Akkor láttuk, hogy a lány már nem ül, hanem fekszik ott. Mellé ültünk, kérdezgettük, hol lakik stb. Utcanevet nem tudott mondani csak számot, két oldalról támogatva elindultunk, mert gondoltuk abban az utcában lakik (hosszú utca és van vagy 4-5 megállója, ezért hittük, hogy arról az utcáról van szó).

A kulcsát kivettem a táskájából. Közben hányt is, de csak mi tartottuk, a lába nem.

A kulcs nyitotta a kaput. Felmentünk lifttel... Aztán kiderült, hogy nem ott lakik... Nagy nehezen lecipeltük, de addigra már nem tudott menni... Kicsit leesett pár lépcsőfokot.


A telóját nem tudta feloldani, de szerencsére hívták a barátai, hogy hová tűnt. Ekkor be tudtunk lépni és felhívtuk az apját, hogy a buszmegállóban volt, hol vagyunk.. Mondta, hogy a másik utca ugyanannyiban laknak, mindjárt jön kocsival.

Tisztára zavarban volt, mondta, hogy sose csinált még ilyet a lány. Aztán mondta, hogy átveszi, de olyan részeg volt a csaj, hogy nem tudta betenni a kocsiba. Végül segítettünk, de beverte a fejét meg lefektettük ugyan a hátsó ülésre, de leesett az ülések közé.

Szerintem másnap mindene fájhatott. Meg lehányta a haját... is...

2018. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagy baj hálistennek soha. Egyszer télen fenékreült egy jeges lépcsőn (józan emberrel is megesik) és elrepedt a farcsontja.

Viszont csak a barátaival jár el, sima kocsmákba. 17 évesen az egyik barátnőjét egy kedvelt szórakozóhelyen bedrogozták és a kislány nem kelt fel másnap reggel.

2018. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok szülő, de egy buliban, ahol voltam, leszúrtak valakit. Egész délelőtt le volt zárva a hely, ki sem mehettünk, majd a délutánt a rendőrségen töltötte mindenki, aki látott vagy hallott bármit abból, ami történt.

Egy másik buliban valami idióta elkezdett kiabálni, hogy tűz van, ott eltapostak egy lányt. Azóta kizárólag házibuliba járok és csak közeli barátokhoz.

2018. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem járok diszkóba, csak kocsmázni, és ott se hagyom, hogy férfiak fizessenek nekem bármit, így a féreg fajta általában lekopik rólam, látja, hogy belőlem semmi haszna nem lesz.

Egyszer verekedésbe keveredtem, nem volt gáz, csak másnap ciki volt kimagyarázni, hogy miért van bordóra dagadva az öklöm, és felrepedve a szám. Akkor már nem otthon laktam, úgyhogy anyám erről nem tud. Meg párszor elaludtam az éjszakaikon és random helyeken ébredtem :D

Az öcsém viszont egy két lábon járó szerencsétlenség részegen, mindig csinál valamit, a múltkor a kezét sikerült szétvágnia tisztázatlan körülmények között (nem, nem magának csinálta, nem úgy néz ki), előtte meg az erdőben töltötte az éjszakát egy csajjal és ő fázott fel, a lány nem :D

2018. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!