Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, érte már baj bulizás...

Szülők, érte már baj bulizás vagy szórakozás közben a kamasz, tizenéves gyereketeket?

Figyelt kérdés
ha igen, Mi történt?

2018. jún. 8. 19:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A történek szempontjából fontos leírnom, hogy egy nagy darab intimidáló kinézetű fiú vagyok. 3 lánnyal elmentem inni.


Ugyan annyit ivott minden jelelévő, de én méretemből adódóan sokkal józanabb állapotban voltam mint a velem lévő lányok.


Az utcán sétáltuk egy eldugott romkocsmát keresve, amit a részeg fejünkel nem tudtuk megtalálni, ezért leszólítottuk valakit, hogy megkérdezzük pontosan hol található.


Miközben az idegennel beszéltük az egyik lány elhányta magát és bele feküdt a hányásába, majd a földön tovább folyatta már teljesen eszméletetét vesztve.



Pár méterrel odébb vittük egy kapualjba. Majd elkezdtünk veszekedni, hogy mitévők legyünk.


A szülőket és mentőt nem hívhattuk nehogy kiderüljön, mennyit ivott főleg, hogy egy kifejezetten jó kislányról volt szó. Persze engem jobban érdekelt a lány épsége, de végül megyőztek, hogy hívjuk fel pár ismerősüket, akik majd elviszik a lányt a lakásukra és majd ott kiheverheti biztonságos környezetben.


A rosszul lévő lány teljesen kidőlt 1-2 órán át vártuk a barátaira és közben egy szót sem tudtuk belőlle kihúzni. Csak egyszer-kétten ösztönösem felébredt hányni.


A maradék két lány is rettenetesen részeg volt és ha én nem lettem volna ott ötletem sincs mi történt volna.


Mindez egy elég eldugott utcában zajlott le, ahol folyamatosan kétes alakok sétáltak el melletünk és ezen kicsit sem segített, hogy az egyik lány kicsit túl jól érezte magát és hangosan mindenkit oda hívott magához és mindenkinek megakarta adni a telefonszámát.


Úgy kellet kihúznom 3-4 arab kezei közül, akik már lebeszélték vele, hogy haza viszik.


Az alatt a 1-2 óra alatt összesen legalább 10 kétes alakott kelett elüldőznöm, akik mindenbizonnyal kiakarták használni a részeg lányokat akikkel voltam.


A történetnek boldog vége lett, de ha kicsit is másabb emberek jönnek szembe velünk vagy én egy kicsivel kevésbé határozottan létem volna vagy vagy akár ott sem lettem volna, szó szerint bármi megtörénthetett volna.

2018. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam detoxikálóba került pár éve szilveszterkor, mert nem ismerte a mértéket, játszotta a menő nagylányt, hogy ő már 16 éves neki semmi sem árthat. Hát..azután valahogy nem nagyon engedték el sehova.
2018. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!