Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti nagyon kiakadnátok,...

Szülők! Ti nagyon kiakadnátok, ha a lányotok egy a legkevésbé sem jóképű sráccal jönne össze?

Figyelt kérdés
Továbbá kicsit ügyetlen, és kocka is.
2018. jún. 15. 15:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
9es: modell pasi,de lehet üresfejü szolicsávo...hát kösz olyan nem kéne ha utána dobnák se,nem ért semmihez csak pozolni a kamera előtt....nekem olyan pasi kell akivel későbbiekben normális családot tudok kialakitani,és nem baj ha kocka,nem tul joképű,stb.
2018. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
8%
Inkább az zavarna,ha szerencsétlen lenne,meg kocka,amit leírtál.
2018. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Igen, van akinek az a boldogság hogy van kit mutogatnia a facebookon meg az utcán
2018. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

akikért lányok hada epedezik.


Aztán majd ne csodálkozzatok, ha valamelyik elcsábítja. 😃

Attól, hogy valaki nem egy adonisz, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kopasz és sörhasú. Nem mindenkinek adatik meg, hogy szép legyen, akkor az ássa el magát még akkor is, ha egyébként egy rendes, megbízható, jóravaló srác?

2018. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Modell lány, jóképű csávó... egyre erősebb a gyanúm, hogy a Kovinál jött össze a párocska :)
2018. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%

14es

Csak azt ne felejtsd el kerlek,hogy az ilyen pasik nem azert gyurjak kockasra.mrg szolizzak barnara a hasukat,hogy azt csak egy lany lassa ;)

Beszelgessunk ha a padlorol kaparod ossze a gyereked a felszinessege miatt :) Addig is elvezd ki,hogy verheted a melled. Nem tart sokaig:)

2018. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

14.

Ja, kamuból jár egy fel nem vállalt meleggel, este pedig döngeti egy sörhasú öregember, hogy előrébb léphessen.

2018. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szülő, de ha lesz/lenne lányom, az lenne a célom, hogy ő maga is autonóm személyiség legyen és egy olyan párt találjon magának, akivel kölcsönösen tudják egymást tisztelni, akivel nem függenek egymástól ám autonóm személyükhöz mindegyikük hozzá tud tenni valami kis többet.

Aztán az, hogy nekem szubjektíve jóképünek vagy kevésbé annak tünik, vagy nem pont olyan beállítottságúnak, amilyen én vagyok, az nem érdekelne. Ne nekem legyen jó hanem a lányomnak.

2018. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%

9-es, az megvan, hogy a modelleket kb. mindenki dugja vagy szpatja? :D Ciki, én erre nem lennék büszke.


Kérdező: leszarnám. A párom alacsonyabb, mint én.. szóltak be érte (én meg kiosztottam őket rendesen), aztán rájöttek, hogy értelmes, jólelkű férfi.

2018. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólnék bele?

Szeretik egymást? Jól megvannak?

Engem nem érdekel, hogy kocka vagy vagy éppen szupermacsó csak boldog legyen és normis kapcsolata.

Attól, hogy valaki nem szuperszexi még lehet sikeres és boldog. Magamrók tudom nem vagyok éppen modell alkat, de mégis diplomás vagyok, jó munkahellyel és két okos gyerekkel.

2018. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!