Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti nagyon kiakadnátok,...

Szülők! Ti nagyon kiakadnátok, ha a lányotok egy a legkevésbé sem jóképű sráccal jönne össze?

Figyelt kérdés
Továbbá kicsit ügyetlen, és kocka is.
2018. jún. 15. 15:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
Modell :D :D Arról is beszámol a kislányod,hogy hány sörhasú ,gazdag pali tolja,hogy "jól menjen neki" ??? :D :D Ja,persze, ő nem olyan :D :D MEg a szépfiú palija :D Láttam én már modell lányt,modell fiúval,aztán szánalom,mi lett beéőlük 10 év múlva. Agyad neked sincs,nem is volt mit örököljön a lányod. Egyáltalán nem kívánom,sőt,de ha valami történne a csinos pofikájával,akkor is elvárná a "színvonalat"? Vagy örülne egy gagyi, átlag csávónak is? MErt az lehet mellette maradna, míg a Kevinje már rég egy másik Barbit höcögetetne :D
2018. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
#21, sírok a röhögéstől :D De minden szavaddal egyetértek.
2018. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%
Most ez tudom, hogy gáz, de a fiam, 7 éves, jóképű gyerek, mindig a kövér, ronda lányokat szereti. Az oviba az egyik legszebb kislány is szerelmes volt belé, neki mégis a rondábbak tetszettek, tetszenek. A furi az, hogy megismerem a kislányokat és megszépülnek, mert tényleg kis egyéniségek, úgyhogy nem szólnék később sem, akkor sem , ha egy Trollal állítana be.
2018. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtatóak.


Egyébként mi volt ez a modelles dolog, mert ahogy látom már törölték.

2018. jún. 15. 18:50
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
Az 5. válaszoló kicsit túltolta a bicajt, merthogy modell a lánya, modell a lány pasija, stb. És szerinte ez egy színvonal.
2018. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem akadnék ki. Sokszor-és ez nem általánosítás- azok a pasik a legnormálisabbak, akik külsőleg nem rendelkeznek annyira jó adottságokkal.

Bár nekem volt, hogy direkt nem egy adonisszal ismerkedtem és akkora agyi katasztrófa volt, hogy regényt tudnék írni róla ironikus humor kategóriában.

Ha a lányom választottja nem ilyen és igazán boldogok együtt, kiegészítik egymást, akkor áldásom rá.

2018. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
8%

Nem, mert az ilyen palik általában nem kellenek a nőknek.


Tapasztalat.

2018. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is rühelltem a helyes fiúkat. Nekem valahogy sose jöttek be, fura ízlésem van, vagy nem tudom :D Annak ellenére, hogy én helyes lány vagyok. Szóval, nem nem zavarna.
2018. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyám mindig mondta hogy milyen ronda párjaim vannak, egyszerűen csak ő másokat lát helyesnek.
2018. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
A kinézete nem igazán érdekel, ez a legkevésbé számít. A kocka mit jelent? Mert ha azt, hogy ebből él az szuper, de ha azt, hogy munka helyett a gépet nyomkodja akkor ahhoz lenne egy-két szavam.
2018. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!