Mit tehetnek szerintetek?

Figyelt kérdés

Erettsegim van,csomagkuldo cegnel dolgoztam eddig de a vallamnak egy ideig annyi megrantottam csunyan ,mivel ott dobozokat kell pakolgatni, 5-50kg-ig.

Igy most nem tudok dolgozni, szuleim meg nem ertik meg , es allandoan kuldenek, csak a bal kezem jo egy kezzel viszont nem tudok dolgozni.

Haziorvosom szerint,6het a gyogyulasi ido.

Szuleim nem ertik meg, mas munka meg nincs , irodai munkara meg diplomasokat vesznek fel.

23/f


2018. jún. 17. 06:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Ejnye már, túl sok leírásban kiküszöbölt kifogás, nem válaszoló kérdező = napikamu, általában jobban szoktátok csinálni, ebből sajna egy szó sem hihető.
2018. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
23 vagy, mit foglalkozol a szüleiddel? Ha táppénz, akkor táppénz, slussz. Elvileg felnőtt vagy, nem sok közük van hozzá, még ha "az ő házukban laksz, és az ő kenyerüket eszed is" - ugye átjön az irónia?
2018. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Már 2 okj ingyenes..
2018. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Mekibe mindig keresnek munkást. Meg BK. Esetleg KFC. Meg a Cinemacity... (meg a többi független mozi)
2018. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Petrovics698 ***** válasza:
Egy jó ötletem van rá menj el Reumatologushoz vagy csontkovacshoz!
2018. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23 évesen még simán tanulhatsz valamit, nem fogsz megélni pakolásból, főleg ha később gyereket is szeretnél. Hosszú távon nem is neked való a sérülésedből ítélve.
2018. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!