Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Ti kihoznatok a 30 év...

Anyák! Ti kihoznatok a 30 év feletti fiatok szobájából a szennyest, megigazgatnatok az agyat, becezgetnetek, nektek mi fér bele, ha még ennyi idősen otthon lakik az ilyen idos gyereketek?

Figyelt kérdés
Van ennek még ilyen idos korban egyáltalán egészséges formája?
2018. jún. 22. 12:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs gyerekem, de én az alábbiakat gondolom: ha beteg, besegítenék neki ezekben a dolgokban. Becézgetni becézgetném, ha neki igénye van rá, ill. ilyen nagyon gyerekes cukimuki beceneveken csak négyszemközt.


Sztem akkor egészséges egy ilyen korú, otthon élő gyerek kapcsolata a szüleivel, ha a gyerek megcsinál minden házimunkát magára, és nem hotelben érzi magát, egy minimális önállóságot azért mutat. Ha nem ágyat nyomva fekszik betegen, nehogy már leessen az aranygyűrű a kezéről azért, hogy kivigye a szennyest meg kitakarítsa a szobáját.

2018. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
62%
Neharagudj de ebben nem a fiad a hibas. Legyen mar egy kis eszed!!!! 30 evesen otthon? Ez megmagyarazhatatlan! Nem normalis dolog. Itt nem a szennyesen van a hangsuly, mert ez mar eleve elitelendo. Nekem ne mondja senki hogy ennyi ev alatt nem tudott kialakitani egy olyan munkahelyet amibol kitudna fizetni egy alberetet maganak. Kerlek beszelgess el vele es mondd el neki hogy 2 honapja van osszeszedni magat es elmenni. Rohej. En 18 vagyok es egyedul lakom/tartom el magam.
2018. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Annyi lenne, hogy nem kérek pénzt, hogy minél előbb el tudjon költözni. Az az egyetlen segítség, amire 30 évesen szüksége van.

A szennyest a 15 éves fiamtól se én szedem össze. Ne viccelj...

Becézgetni fogom, elvégre 30 évesen is szeretni fogom, de a feneke 10 évesen se volt kinyalva.

2018. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem lakna nálam a 30 éves FELNŐTT fiam. :)
2018. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Normálisra nevelt férfi önnáló,és vágyik is rá..
2018. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
12. Azért arra ne legyél ilyen büszke, hogy annyira sz.ar a kapcsolatod a szüleiddel, hogy 18 évesen inkább egy albérletben rohadsz.
2018. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
12: Más családok szemében meg érték a generációk együttélése és az számít szégyennek, ha annyira nem jössz ki a szüleiddel, nagyszüleiddel, dédszüleiddel, hogy nem vagy képes még egy fedél alatt sem megmaradni velük.
2018. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
17-es ne erőlködj, amíg nem állsz be a sorba és nem vakogod amit a többiek, addig le leszel pontozva. Ilyen ez a világ, nem éri meg elmondanod a véleményedet.
2018. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezt a "kiviszem a szennyest" dolgot sose értem, mi eleve a fürdőszobában vetkőzünk le...
2018. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a 12-esnek rossz lenne a kapcsolata a szüleivel... említette? Nem. Akkor miért is lenne rossz?! Én is szeretnék 18 évesen "lelépni" és saját albérletet fenntartani, pedig jó a kapcsolatom a szüleimmel.

De nekem is meg vannak az igényeim, a szüleimnek is. Ha valaki fenn tud tartani egy saját lakást az miért baj? Miért kell rögtön rosszra gondolni? Szerintem a 12-es jól csinálta, remélem nekem is sikerül hasonlót véghez vinni (csak én max. előbb kollégiummal).


Az pedig valóban nem normális, legalábbis az én mércém szerint, ha egy 30+ os felnőtt férfi otthon lakik, az anyja viszi ki a szennyest, rakja rendbe az ágyát.


A becézést hogy kell érteni? A Mátyás=Matyi az teljesen okés, de a "cukorbogyó", "cuncimókus" és társai sok!

2018. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!