Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek mérgező szüleje van/vol...

Akinek mérgező szüleje van/volt, az nem fél, hogy ő is mérgező szülő lesz majd?

Figyelt kérdés
Természetesen, ha vállal gyereket.

2018. jún. 26. 13:50
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Hálás vagyok a szüleimnek, hogy felneveltek, ennyit dolgoztak, hogy mindenünk meg legyen. Mégsem vállalok gyereket, mert anyukám ha az életben szüksèg volt rá mindig eldordult tőlem. Nem volt sosem anya lánya beszélgetés egy vagy két alkalmat kivéve, az akkor szerzett információit rendszerint felhasználta ellenem. Tisztelem a fáradozásaiért, de sosem fogom tudni rendezni magamban a kapcsolatot vele. Nincs előttem, milyen is egy szerető anya. Nem tudom én sem megadni másnak ezt a fajta szeretetet. Aspergeres vagyok. Nem szeretem, ha megerintenek, de az különösen ilyesztő, ha anyukám hozzám ér.
2018. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
18-as: Lány létedre? Ha fiú lettél volna, nem lett volna probléma, hogy megver, megszégyenít?
2018. jún. 26. 18:57
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem apám abszolút a toxikus személyiség kategória. Én megoldom: nem lesz gyerekem.
2018. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23.!

Azért írtam, hogy "lány létemre", mert nem egyszerűen arról volt szó, hogy rácsap egyet a fenekemre.

Akár tettem valami szerinte helytelen dolgot akár nem, le kellett hajolnom, és "bokafogás!" felszólításra oda kellett neki tartanom a popsimat már 3-4 éves koromban is.

Az, hogy ez a parancs elhangzott, és nekem alá kellett vetni magamat, sokkal megalázóbb volt, mint maga a verés.

Később megtudtam, hogy az ő apja is így bánt vele, de a két nővérével soha.

2018. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24.


Így már értem, sajnálom.

2018. jún. 27. 13:34
 26/26 anonim ***** válasza:

Semmi baj, kérdező, ezt nem tudhattad.

Nem volt elég világos az előző hozzászólásom, és nem is akartam ennyire részletezni.

Az egészben az volt a legrosszabb, hogy ez úgy vette ki magát, mintha önként adtam volna a beleegyezésemet ahhoz, hogy megverjen.

Érettebb fejjel folyton azon gondolkoztam, miért nem tagadtam meg a bokafogást, miért fogadtam szót?

De mert volna egy ilyen kicsi gyerek még szófogadatlan is lenni?

2018. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!