Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy viszonyulnátok a...

Szülők! Hogy viszonyulnátok a fiatokhoz, ha mikropénisze lenne? Hinnétek, bíznátok benne, hogy lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Vagy nem? Ebben az esetben ezt hangoztatnátok is?

Hogy pl. "Fiam, neked nem lehet nőd, családod, más örömöket kell keresned"?


2018. jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%
Egy szülőnek (túl kapcsolatokon, házasságon, gyereken) illene tudnia, hogy a boldogság nem a pöcörőn múlik. Aki elkezdi hangoztatni a gyerekének, hogy nem lehet nője, családja, az súlyosan degenerált, sajnálom. A férfi ettől még nemzőképes (legtöbb esetben), és plasztikai műtéttel helyrehozható a dolog. Nem hogy inkább ebben támogatná a gyereket a szülő... persze nem tudom a pontos diagnózist, de beledöngölni a földbe a gyereket nem épp anyás dolog.
2018. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
69%
Az a beteg, hogy ezzel foglalkozol és hogy ettől máshogy viszonyulsz hozzá.
2018. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
61%
Mi köze a szülőnek a dákó méretéhez?
2018. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
72%
Én ezt nem hangoztatnám, valóban nem ettől függ egy kapcsolat. Viszont nem is kérdezgetném tőle, hogy van-e barátnőd? miért nincs?... Lehet, hogy pont kifog egy olyan lányt, aki ezt tudja fogadni. Állj ki mellette, támogasd, a te gyereked!!!
2018. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem hangoztatnek semmit, miert tennem?? Van igy is eleg baja gondolom.
2018. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen rébuszokban kérdezőket azért utálom, mert nagyon nem mindegy, hogy a szülő kérdezi-e, vagy maga a fiú. Bedurcáztam, és nem válaszolok. :D


Egyébként ha te vagy a fiú, semmi nincs kizárva.

Ha te vagy a szülő, fogadd el a gyereked olyannak, amilyennek született.

Ennyi. Ettől még lehet teljes életet élni.

2018. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
76%

Erre reagáltam az előbb:


A kérdező kommentje:


De hol szerepel a történetben, hogy a szülő nézegeti a fiú péniszét?


Mi van, ha a szülők rákérdeztek 20+-os korában, hogy miért nem volt még kapcsolata, nem e meleg, stb... És akkor elmondta.


Lehet, hogy az valóban beteg, ha egy családban a szülők látják meztelenül a felnőtt fiúkat, bár szerintem az sem katasztrófa.


De az miért lenne beteg, ha tudnak erről a problémájáról?

2018. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
16. voltam, az lemaradt.
2018. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Pont, hogy így kapok esetleg normális válaszokat a kérdésre...

Ha azt mondom én vagyok a fiú akkor, csak bíztatást kapok, illetve laikusiktól, hogy műtessem meg (ez szinte lehetetlen).

Ha azt mondom, hogy én vagyok valamelyik szülő, akkor meg megkapom, hogy semmi közöm hozzá, ne nézegessem a gyerek p*csét, fogadjam el olyannak amilyen.


De amúgy a fiú vagyok, ha annyira érdekel.


Engem az érdekelne, hogy az itteni valódi szülők hogyan viszonyulnának a fiúkhoz, ha ilyen helyzetben lenne...

Szerintem van közük ahhoz, hogy pl. a fiúk esetleg emiatt pszichés beteg lesz, nem keresi az ellenkező nem társaságát, stb.

Főleg, ha a gyerek amúgy nem zárkózik el a szülei elől.

Sőt, ha éppen ellenkezőleg, a gyerek sokat próbálkozik és sok kudarc éri a mérete maitt, akkor azt is meg tudom valahol érteni egy szülő részéről, ha az önmegtartóztatást ajálnja a fiának, ha azt gondolja, hogy pl. egyik kudarc után lehet, hogy akár öngyilkos is lenne...

2018. jún. 26. 21:16
 20/39 A kérdező kommentje:
Ja és én amúgy nem lennék emiatt öngyilkos, de tudok ilyenről is.
2018. jún. 26. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!