Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy viszonyulnátok a...

Szülők! Hogy viszonyulnátok a fiatokhoz, ha mikropénisze lenne? Hinnétek, bíznátok benne, hogy lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Vagy nem? Ebben az esetben ezt hangoztatnátok is?

Hogy pl. "Fiam, neked nem lehet nőd, családod, más örömöket kell keresned"?


2018. jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
94%

Előző vagyok. De hát így is megkaptad a mindkét oldalú válaszokat, nem?

Egyébként sejtettem, hogy te vagy a fiú.

Ha így születne a fiam (nyilván kiskorodtól kezdve tudják), mert a mikro, az mikro, én biztos, hogy mellette állnék mindenben. Nem sajnálatból, hanem azért, amilyen ember lett belőle. (Feltételezem, hogy jó.) És hát mert a gyerekem.

Ne csüggedj, már írtam, nagyon sok fogyatékossággal élő ember talál párt. Még olyanok is, akiről nem is gondolnád.

A személyiség a legfontosabb mindenféle szempontból.

2018. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
81%
Hát,lányos anyuka vagyok,de úgy gondolom,hogy illik odafigyelni a megfelelőő higiéniára-úgy értem szülői felügyelet-még olyan kb 10 évesen is. Nyilván már nem nyúlkálni neki,de ellenőrizni,hogy nem hanyagolja el. Na ha ebből indulok ki,akkor kb ilyen korban azért már elvileg feltűnhet,hogy valami nem stimmel,mert kicsi. Apukája pláne jobban észreveszi. Tehát rákérdeznék egy gyerekorvosnál,hogy mi a helyzet és van-e teendő. Ha valóban "gond" van,akkor a felvilágostíást más megvilágításba helyezném,illetve jobban ráállnék a dolog érzelm oldalára is. Hogy nem a félméterestől lesz szuper szerető. Az apja pedig segítsena technikai dolgokban :D Nem tudom,valami rávezető téma,ilyesmi. Kimondottan primitív felmenő az,aki a gyermekét bármi miatt ,ami nem rajta múlik, hibáztatja,csúfolja,rombolja az önbizalmát. Igen,eszembe sem jutna,hogy ne lehetne barátnője. Nem a pénisz mérete ,hanem az ügyessége a mérvadó. Persze ehhez kell egy nem farokmániás,semmi nem elég lány is.
2018. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen nem hangoztatnam a fiamnak hogy ne is reménykedjen, emiatt sosem lesz boldog... És nem is gondolnék ilyet.

Tényleg, néha csodálkozom, hogy milyen emberek is találnak maguknak párt. Akkor Te miért ne találnál? Nem neveznélek fogyatékosnak. Egyébként nem csodálatos, hogy hányan rácuppantak a "kis aranyosra"?? Ennyi választ még nem láttam pár perc alatt!

2018. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg ha megtalálod az igazi szerelmet,akkor a többi majd megy magátol.A lényeg,hogy öszinte legyél a lánnyal(ne mindjárt az elsö randin),de egy mély ,bizalommal teli kapcsolatba belefér más tipusu szexuális kielégülés(dildo,orál)
2018. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
17%
Nem trollkodásból, de nem gondoltál passzív meleg szerepre?
2018. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
95%
2018. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

A válaszokból is láthatod, hogy nem vagy egyedül a problémáddal, hiszen ezen az oldalon is rengeteg válaszoló "töketlen".

Amúgy ha nem találod meg a kukidat, javaslok egy mellszívót.

:)

2018. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
24%

"mikropénisz"


Nincs azzal baj, kivéve ha egy hosszabb szöveget szeretnél rátetováltatni...

2018. jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy akinek mikro pénisze van, igaz? Persze hogy hinnék benne, hidd el nem ezen múlik az élet:-)
2018. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
72%

Ha az én fiam lenne ebben a helyzetben, akkor sajnálnám, de valószínűleg már tudnék róla évek óta, így a sok év alatt fel tudnám készíteni a lelkét arra, hogy lesznek ebből csalódásai. Az is biztos, hogy azért csak utánanéznék a műtéti megoldásnak. A mikropénisz sajnos a legtöbb nő szemében kizáró ok egy hosszabb távú kapcsolatra, mivel nulla az élvezet ez miatt szex közben, ha a sima közösülést nézzük. És valós probléma, nem kéne rajta gúnyolódni. Nagyon nehéz lesz párt találni, de nem lehetetlen. Ismerek olyan férfit, akinek szintén mikropénisze van és rettentő magányos. Hiába vágyik családra, nem maradnak meg mellette a nők, pont ezért, mert az első pár alkalom után lépnek. Higgyétek el, hogy a nőknek sokat számít.

Viszont ahogy írta valaki, fogyatékosok is találnak párt és valódi, igaz szerelmet, tehát nem egy teljesen lehetetlen dologról beszélünk, csak nehezebb lesz, mint egy átlagos párkeresés.

2018. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!