Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy viszonyulnátok a...

Szülők! Hogy viszonyulnátok a fiatokhoz, ha mikropénisze lenne? Hinnétek, bíznátok benne, hogy lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Vagy nem? Ebben az esetben ezt hangoztatnátok is?

Hogy pl. "Fiam, neked nem lehet nőd, családod, más örömöket kell keresned"?


2018. jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
21%

Van ennek jó oldala is: oda dugod és olyan erősen és mélyen, ahova és ahogy akarod. Lehet vele vadul dugni seggbe is meg mélytorkozni.

A másik dolog meg hogy szeress nyalni, és akkor imádni fognak a csajok.

2018. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

Ismétlem: leszarom a fiam farkát, nem nézegtem, nem érdeklődök.


Felnőtt vagy, anyádéknak semmi közük nincs a mikropéniszedhez.

2018. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
97%

#32-esben egy igazi mintaszülőt láthatunk:

Érdeklődni a gyerek problémai iránt? Ugyanmár!

Segíteni neki amikor szükség lenne rá? Még mit nem!

Lelki támogatást nyújtani neki amikor meginog? Felnőtt, oldja meg maga!

Mert hát mit nézegesse egy szülő a nyirokcsomón ülő tumort, a kerekesszéket, az ekcémát, vagy bármi mást amitől a gyereke szenved nem igaz? Az ilyen korlátoltak mondják mindig hogy a mentális betegség nem betegség, a mikropénisz nem probléma.

2018. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell nezegetni a felnott fiu kukijat de amikor meg gyerek, kisgyerek, baba akkor is latni kb mi a helyzet... en is latom a fiamet, ha nagyon pici lenne akkor is feltunne hogy ez nem amiatt van mert meg baba..


En sajnalnam szegenyt mert a szex a kapcsolat egyik fo vonala a tobbi mas mellett. Kell az intimitas. Es mindent felkutatnek mit tehetnek az ugyben, es persze ahogy no probalnam felkeszuteni lelkileg is.


Lehet olyan not nem erdekelne aki aszexualis, vagy esetleg mas egyeb szexualis technikakat fejleszthetnel tokelyre, intim, erotikus masszazsok es egyebek amik valamilyen szinten kompenzalhatjak a szexet. Magat a behatolast nem de az elvezetbe meg nagyobb elmenyt is el lehet erni. Felcsatolhato mupenisz esetleg ami minel elethubb, igazi a konkret behatolas miatt.

2018. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
43%

Azért durva,hogy így nekiugrotok a kérdezőnek!

Egy ilyen testi fogyatékosságot elmondani elég nehéz lehet,de valószínűleg megtette a gyerek.


Kérdező!Nem esélytelen.

Azt olvastam az ilyen pénisszel rendelkezők orális szexre képesek.

Másrészt lehet találni olyan nőt is,aki vagy nem szereti a szexet,vagy aszexuális.

Igazából a legnagyobb gond ebben a szexuális élet minőségének romlása a fiad számára,nem is a partnerkeresés,bár az sem egyszerű.


Amivel kompenzálhat,sportoljon,alakítson ki egy jó testet,azzal valamennyire kompenzálhat,és jobban fogja érezni magát.

2018. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
25-ösnek igaza van
2018. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
30%
mikropénisz tényleg nem probléma, nem csak azzal lehet örömet okozni.ott van még a kéz és a száj is ;) egy nőci írt erről jó cikket, ahol arról beszél, hogy ilyen esetekben a férfi megtanul más módszereket használni és ilyenkor(mivel nem csak durr bele bumm, hanem a partnerre figyel) néha jobban is teljesít mint más férfiak.
2018. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy én fel tudnám e dolgozni, ha nekem lenne mikropéniszem, bár egy pár évig kamaszkoromban nagyon frusztrált a méret dolog, szóval valamennyire ismerős érzés.


Viszont menet közben azt is megtanultam, hogy nagyon nagyon túl van ez lihegve. A férfiak egy része csak kifogásként használja, hogy ő miért kevesebb másoknál.

Nem írnék hosszan, mert azt gondolom úgy sem fog érdekelni ez a megközelítés, így csak egy dolgot mondanék.

Pár éve olvastam egy újságíró cikkét, aki szex témában írt, (külföldi), a fickó bevallotta, hogy neki is ez a problémája és össz vissz 6 centi, azt hitte örökké egyedül marad.

Aztán egész fiatalon mégis csak talált egy lányt, akinek ez még talán be is jött, azóta boldog házasok, és már tudja, hogy nem akkora dolog ez, a szexuális életükkel sincs gond.

Szóval egyáltalán nem annyira lehetetlen helyzet ez.

Tudod mások meg más problémákkal küzdenek, talán millió meg egy apró szarsággal (én pl ilyen vagyok), ez az egész csak arról szól, hogy az ember megtanulja legyőzni a problémáit.

2018. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Ha rendellenesen kicsi, akkor azt már hamarabb észre kellett volna venni.

Az ilyet már születéskor diagnosztizálni lehet.

Elég nagy hiba hogy nem tűnk fel senkinek, sem körzeti orvosnak, sem iskolaorvosnak, sem a szülőknek hogy nincs valami nincs rendben.

Gyerekkorban még lehet ezen segíteni hormonkezeléssel, később már nem nagyon.

...

2018. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!