Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám anyukámat rávenni,...

Hogy tudnám anyukámat rávenni, hogy étteremben ne üljünk a dohányzó helyre?

Figyelt kérdés

Van egy étterem ahova viszonylag gyakran járunk a szüleimmel. Nyáron van kerthelységük, ahol sajnos szabad dohányozni. Mivel anyukám cigizik, olyankor természetes neki, hogy oda ülünk.... (Apu nem cigizik, de neki mindegy, és inkább anyukám pártját fogja általában)

Én alapjáraton nem szeretem a cigifüstöt, de még el tudom viselni, viszont kaja közben undorító és teljesen elmegy az étvágyam. (Valaki mindig cigizik ott, anyukám meg gyorsabban eszik nálam, és amint befejezte, rágyújt.)

Ma is megyünk, ott tartok hogy reménykedek hogy esni fog és hideg lesz, mert akkor bentre ülünk ahol ugye tilos cigizni.

Mikor kértem jó időben, hogy üljünk bentre, akkor az volt eddig mindig a válasza, hogy nem akar bent poshadni (van légkondi), meg amúgy is kibírom..


Valahogy rá lehetne szerintetek venni, hogy ne a dohányzóba üljünk? Meg tudnám győzni valamivel? Hogyan?


2018. jún. 29. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Ülj be egyedül vagy maradj otthon és rendelj kaját
2018. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Olyan volt már, hogy mondtam nekik hogy emiatt inkább otthon maradnék, de csak veszekedés lett belőle.

Egyedül ülni meg értelmetlen, akkor minek menjek egyáltalán?

2018. jún. 29. 16:29
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy...Ő dohányzik, a férjét nem érdekli, a gyereke meg őt nem érdekli. Ne menj velük, hivatkozz arra, hogy neked mennyire kellemetlen és zavar, így inkább itthon maradnál, érezzék jól magukat kettesben.
2018. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Inlább ne csinálj semmit.Az ilyen nők 89%egy ortomba féref
2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
*féreg
2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan, az ilyen miért szül gyereket? Nem bír ki pár órát az istenverte bagó nélkül? Nem zavarja, hogy mérgezi a saját gyerekét? Kérdező, egyszerű. Ne menj anyukáddal étterembe, ha neki fontosabb a cigi, mint a gyereke egészsége. És mihamarabb költözz el otthonról. Gondolom otthon is szívod a füstöt. A passzív dohányzás legalább olyan káros, mint az aktív. (Mellesleg ilyenkor hol a védőnő meg a gyerekvédelem?)
2018. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Hahhh tudod hanyszor voltam en ilyen helyzetben?!?!?


A legjobb amikor atjonnek a nagyszuleim vagy barki h meglatogasson es egesz vegig bagoznak es kint ulnek a teraszon... es utana engem bas*nak le h miert nem voltam veluk amikor levegot nem tudok venni az idiota fuggoseguk miatt.

2018. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, nem nem érdekli... szerinted a bagóst HOL érdekli bárki más a tetves cigijén meg az egóján kívül? Sehol...


Kérdező, ezzel nem tudsz mit csinálni, én imádok melegben kinn ülni a teraszon, de a bagósoktól én is falnak megyek.

Ez van, sajnos kénytelen vagy megszokni.

2018. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerencsére a lakásban bent nem cigizik. De mikor az étteremben bent ülünk, akkor is ki tud menni kintre elszívni a cigijét, nem értem nyáron ez miért olyan nehéz... :(

Írtam, párszor már próbálkoztam azzal, hogy akkor nem megyek velük, de éktelen hiszti lett belőle, csak sértegetett, az meg nem megoldás...

2018. jún. 29. 16:54
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

En sokszor a nagymamamnak panaszoltam el, o meg jol lec*eszte anyat hahahahahahahh


Legalabb annyit elertem hogy ne vigyenek el ilyenkor.

2018. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!