Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy este...

Mit csináljak hogy este eltudjak lógni úgy hogy nem bukok le a szüleim előtt? FONTOS

Figyelt kérdés
Ma este el szeretnék menni a városba miután elaludtak anyumék. Mit csináljak hogy semmiféleképpen ne bukjak le? Pl ha meglátják h nem vagyok sehol(inkább anyummal van a nagyobb baj)
2018. júl. 3. 22:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
És nem, nem anyuddal van a baj, hanem veled.
2018. júl. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
11 kor haverokkal szórakozni???? Wtf, érdekes;) Biztos már be vannak állva mint a gerely.
2018. júl. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, persze hogy nem piálni mentek, csak "el" mert elmenni csak sunnyogva, a szülők háta mögött lehet, és csak éjszaka.
2018. júl. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz is béna vagy, hogy kitaláld, akkor szerinted mennyire jó ötlet???
2018. júl. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen felelőtlen buta kisgyerek vagy, nem is csoda hogy a szüleid nem engednek.


Ha az én gyerekem lennél, normális gondolkodással, akkor elengednélek 15 évesen mondjuk 8tól 11ig szórakozni. Semmi sincs az éjszakában amit korábban ne tudnátok csinálni(persze ha tényleg nem inni meg bulizni mentek).


Viszont ha ellógna és kiderülne, egy életre oda lenne benne a bizalmam. Onnantól kezdve azt csinálhatna amit akarna, de a kötelező minimumon(tiszta ruha, fedél, napi háromszori étkezés) nem kapna semmi pluszt.Tehát nincs pénz haverokra, bulikra, internetre, telefonra, márkás divatos ruhákra nyaralásra stb.

2018. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha az én gyerekem lennél, elfelejthetnéd hogy ezek után 18 éves korodig bárhová is elmehetnél felügyelet nélkül.


Hmlye kis takony vagy, aki ffel sem tudha mérni, milyen veszélyek leselkednek rá éjszaka, legjobb esetben csak meglopnak, jha pechet van, szétkurnak mindenhol.

2018. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Ééés akkor ilyenkor felejti mindenki el, hogy milyen volt tininek lenni. Nem leoltani kéne, hogy ,,jaj a kis büdös kölök elszökik!"

Tudom, már lekéstem a válaszadással de ha mégegyszer ilyen szituáció fordulna elő akkor, beszéld meg ezt a szüleiddel! Hidd el, jobb ha bizalmasan tekintesz a szüleidre és elmondod mit tervezel. Ha elszöksz, akár még bűntudatod is lehet! Nem érdemesebb úgy elmenni, hogy a szüleid tudtára adod, hova akarsz menni és mikor? Ha nemet mondanak az ötletedre, akkor tartsd tiszteletben és ne szökj el sehova, különben akár a bizalmatok is odaveszhet!

2018. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, tudom, hogy már nem aktuális, de nem éri meg. Semmilyen buli nem olyan fontos, hogy elveszítsd a szüleid bizalmát, mert azt nehezen, vagy akár soha nem szerzed vissza.


PS: Engem meg pont, hogy noszogatnak, hogy "törjek ki a teknőspáncélból" XD


16/L

2018. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

17es, pontosan emlékszem milyen voltam tininek, hiszen nem olyan rég volt:-D De soha, semmilyen körülmények között nem jutott eszembe megszökni, talán azért, mert az egyik rokon lányt,pont egy ilyen szökésen gázolta halálra a vonat jó pár éve, és nem akarom hogy a szüleim átéljék amit az övéinek kellett, hogy biztonságban tudják a gyereküket, erre kora reggel a rendőrség ébreszti őket hogy meghalt.


És nem, az a lány nem volt részeg, csak rossz vonatra szállt, és megijedt mikor másfelé indult, leugrott és a vonat alá esett.

2018. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!