Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el a szüleim...

Miért várják el a szüleim hogy ezek után tiszteljem őket?

Figyelt kérdés
Kiakadtak ram hogy miert nem tisztelem apamat, ami igaz is. Anyam nem tudott semmi tiszteletremelto tulajdonsagot mondani apamrol mikor megkertem. Apam utalja az embereket, mindenkivel kotoszkodik baratai nincsenek a kibirhatatlan semelyisege miatt, semmi nem tetszik neki, amit o mond az egyetemes igazsag, anyammal ugy banik mint egy targyal, sajat anyjaval ordibal es soha nincs ram egy jo szava se de megis elvarja tolem hogy tiszteljem. Csak hogy pontositsak ez alatt o azt erti hogy minden szavara ugorjak, ugy beszeljek vele mintha a szolgaja lennek es kussban uljek amig o mashogy nem dont. Hogy tudnam ezt megoldani? Elmondtam mar ezt neki de csak azt mondta hogy hulye vagyok es okoskodok. Nem csak en vagyok ilyen velemenyel rola, pl anyja is egyetert velem. Ennek tetejebe bejelentette hogy o a foldkerekseg egyik legjobb apja.(o szavai) Apam meg melyen vallasos is.

2018. júl. 7. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

[link]


A nő nincs alárendelve a férfinek, úgyhogy ezt apukádnak nyugodtan megmondhatod.


De amúgy milyen helyre kerültetek, ahol ezt mondták? Kérlek mondd, hogy nem valami szektába...

2018. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanulmányozd jó sokat a Bibliát, hogy vissza tudj neki vágni onnan vett érvekkel (mint amit az előző is mondott).

Hasonló apával vert meg a sors, én ott bosszantottam, pofáztam vissza és lázadtam fel, ahol tudtam. Nem ártana egy kicsit fellázadni, hogy tudja, milyen az, amikor NEM tiszteled, meg úgy, hogy a szomszédság is lássa (színes haj, vagy nem tudom, találj ki valamit, ami nem végleges és nincs hatással a tanulmányi eredményedre), hogy ne fényezhesse tovább az egóját, hogy ő milyen jó fater... Én legalább is ezt csináltam. Persze csak ha nem ver - bár a szavak sokkal jobban tudnak fájni, szóval kibírnád azt is.


Mielőtt valaki belém kötne: nem, nem vagyok már tini. Szerencsére.

2018. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!