Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti hogyan reagálnátok...

Szülők ti hogyan reagálnátok ha a 21 éves lányotok egy török férfival járna?

Figyelt kérdés
Elvileg ide jár az orvosi egyetemre a fiú. Nem vagyok rasszista csak nem tudom hogyan reagáljak arra hogy pont egy muzulmám fiúval van együtt miközben ő keresztény katolikus.

2018. júl. 14. 12:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Azokkal értek egyet akik a lányod oldalán állnak. Ha szeretik egymást akkor csak az ilyen agymosott képmutató szülők rettegnek akik ugyanúgy a valls mögé menekülnek
2018. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarna, ha tényleg az látszik a szemében, hogy rendes srác. Ha tényleg szeretik egymást, legyenek nyugodtan együtt boldogok.
2018. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
Mi az, hogy elvileg jár orvosira? Eleve nem hiszed el, mert ő mondja? Kérni akarsz tőle iskolalátogatásit? Ha egy magyar mondja, hogy orvosira jár, az is csak elvileg, amyg be nem bizonyítja?
2018. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam vele így még konkrétuomokat nem tudok. Holnap találkozok vele mert meg lett hívva ebédre. Én nekem is a lányom boldogsága a legfontosabb! Nem itélem el. Igazából amitől tartok hogy ha komolyabb lesz nagyon és esetleg a családok között emiatt lesz viszáj. A fiú szülei Isztanbulban élnek. Én igazából attól tartok kicsit hogy elmegy és ott fog élni végleg. Tudom ez önzőség de egy szem gyermekem ő csak és az apjával már elváltunk. Más kultúrákkal nekem sincs bajom. Nem keverem össze a bevándorlókkal akiknek egy része megalázza a nőket és megerőszakolja. Csak nekem új ez kicsit még. Nem tudom hogyan közeledjek a fiú felé úgy h ne sértsem meg vagy bármi.
2018. júl. 14. 16:33
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
A magyarok egy része is megalázza a lányokat és megerőszakolja. Nem tudtad?
2018. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem örülnék neki. Annak sem ha a fiaim 10 év múlva muszlim lánnyal jönnének haza. Nem vagyok szittya magyar, sem bigott katolikus. Egyszerűen véleményem szerint két kultúra, két külön világ. Ezenkívül semmi gondom a külföldiekkel .
2018. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Még nem vagyok szülő, de ha az én lányom lenne, bíznék abban, hogy ekkora különbséggel is boldogok lesznek egymással és kellően rugalmasak egy ilyen kapcsolathoz.


Na meg, hogy jó embert választott, mert phaszfejt kifoghatna magyar, keresztény, nem roma pasasban egyaránt, sajnos ehhez elég ugyanaz a kultúrkör is.


Egyébként lányod mennyire házias? Mennyire közvetlen? Mennyire vendégszerető? Mennyi fiú barátja van? Csak azért kérdem, mert a muszlim vallásban ezek sarkalatos pontok (lehetnek).

2018. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Amíg csak együtt járnak és ismerkednek egymással, addig nincs baj. Ha viszont összeházasodnak és ha előre meg is egyeznek a nekik lényeges dolgokban, ámde valamelyikük ezt utólag korrigálni akarja, viszont a másik ragaszkodik a régebben megbeszélt és megegyezett dolgok további megtartásában, akkor ennek válás lehet a vége. Esetleg az, aki engedett a változást illetően, örökké elégedetlen lesz. Mire gondolok? Pl. hol fognak lakni, melyik országban, milyen nyelvű iskolába járjanak a gyerekek, részesüljenek-e hitoktatásban és melyikük hitét kövessék. Jóllehet, ezek jobbára eldőlnek azzal, hogy melyik országban fognak lakni, de nem mindig. Leírok egy konkrét, megtörtént esetet. Igaz, itt a férj afrikai néger volt. Munkatársam nagyon közeli szőke női rokona férjhez ment egy négerhez és Afrikába mentek lakni, valahová az őserdő mélyére... Semmi baj nem volt, boldogan éltek mindaddig, amíg a vidéket óriási szárazság nem sújtotta. A helybeliek a szőke nőt okolták a szárazságért és elhatározták, hogy megölik... (!). A szőkeség jóindulatú sógornője elárulta neki, hogy mire készülnek a bennszülöttek. Az éj leple alatt nekivágott gyalog a városnak és végtelen hányattatások között eljutott a nagykövetségre, ahol kellő kivizsgálás után útlevelet és oltalmat kapott és haza jött. Megjegyzem, hogy a szőke hölgy nem magyarországi volt, de magyar volt. Az esetet nem írtam le tüzetesen, ezért ne akadjon bele senki, hogy ezért vagy azért ez lehetetlen. Igen, valós, megtörtént esetről van szó. Meglehet, hogy egyedi, de valós, közel 40 évvel ezelőtt történt.
2018. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
En nem orulnek neki, a felesegem meg foleg nem mert nem szereti a torokoket alapbol.
2018. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
97%
A családunkból az egyik nő török férfival házasodott, érdeklődőek a másik kultúrájával kapcsolatban, de nem akarják megváltoztatni egymást. A két család kijön egymással, rendes emberek.
2018. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!