Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nagy tragédia,...

Miért olyan nagy tragédia, hogyha a gyerek meleg vagy legalább is azonos nemű partnere van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 14:19
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
#9. Köszönöm!
2018. júl. 15. 15:21
 12/44 anonim ***** válasza:
48%
Jellemző ha vki nem fogja fel tragédiaként és nem kergeti el a háztol vasvillával lepontozzák..
2018. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
22%
Így van sajnos,már ott tartunk hogy nekünk kell titkolni és szégyellni hogy nem tudjuk ezt a dolgot elfogadni,és teljes mértékben kiállni mellette.
2018. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Szerintem, hogy kvázi egy olyan dologból csinálunk morális/jogi/politikai kérdést, hogy ki kivel szeret szexelni? Persze, ez még akkor számított, amikor a házasság arról szólt, hogy azonos társadalmi helyzetű és vallású családok egyesültek a gyerekeik kiházasításával, akik utódokat biztosítottak. Akkor egy meleg pár nem lett volna igazán praktikus. De a házasság és a kapcsolat ma már nem a név továbbviteléről szól, úgyhogy nem értem, mi ezzel a baj.
2018. júl. 15. 15:39
 15/44 anonim ***** válasza:
91%
Manapság is arrol szol sajnos, nézd meg hogy bánnak a meddőkkel,ha kiderül kiutálja a család mert a tenyészkanca jobb lenne.. Ki kéne szállni egymás házasságábol háloszobjábol nem lenne annyi válás se.
2018. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
A meddőket kiutálja a család? Én idős szülők gyereke vagyok, ráadásul még van a családban egy-két nyolcáltalánost végzett földműves, de olyat még sosem hallottam, hogy kiutálnának otthon egy meddő nőt.
2018. júl. 15. 16:07
 17/44 anonim ***** válasza:
92%
Testvérem meddő anyosék alatomosan kifurták csak mert nem lesz unoka..
2018. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

16: Pedig van ilyen.

És nemcsak a család. A barátok, a munkatársak, mindenki úgy néz rá, mint valami leprásra. És persze minden héten megkérdezi valaki, hogy miért nincs gyereked, le fogsz maradni.

2018. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
56%

Külföldön dolgozom egy nagy cégnél. A nagy cég vezérigazgatója meleg. Nincs ezzel semmi gond. A gond az, hogy a nagy cég majdnem 30 ezres dolgozója torkán akarják lenyomni, hogy igenis támogassa, éltesse a melegeket. A cég büszkén vállalja a londoni pride-n a melegfelvonulást a cég színeiben, jelzéseiben. Annyira rögeszmésen toleránsnak kell lennie, hogy az már fáj. Persze nyíltan senki nem mer ellenkezni, mert akkor neki lesz nagy baja. Nemrég történt egy eset. Ebédlőben nem tudom mi okból de 2 férfi kolléga valami piti ügyön összekaptak. Munkával kapcsolatban, de olyan piti ügy amit maguk között is megoldhattak volna. Alapjáratban elvoltak mint kollégák, semmi gond nem volt, leszámítva az ebédlői vitájukat. Az egyik férfi úgy gondolta, hogy ott, akkor lerendezték, megoldották a problémát, nem is foglalkozott többé az üggyel. De 3 nappal később behívatták egy meetingre, és felelősségre vonták, hogy azért vitázott az egyik kollégával mert nem képes elfogadni a másságát vagyis, hogy meleg. Írásos fegyelmit kapott, mert ezt a fajta viselkedést nem tűrik el, itt a cégnél mindenki egyenlő. A férfi csak lesett, próbálta elmagyarázni, hogy a másság nem is volt téma, nem is jutott senki eszébe, csak egy bizonyos munka miatt kaptak össze. De a másik srác írásos panaszában a melegségére hivatkozott.

Szóval nem tudom otthon hogy megy, de Angliában nincsenek a melegek hátrányban, sőt ha kell kiaknázzák azt az adujukat. Ezért döntöttem úgy én is, hogy ha bárkivel bajom lesz, és bármi miatt vita, én a rasszizmus kártyát fogom kijátszani.(azért támadt, veszekedett mert magyar vagyok)

A cégnél sokunknak elege van abból, hogy elnyomottnak tartják magukat a melegek, és mint a libát tömik le a torkunkon..

Csak megjegyzem: Testvérem is meleg. Imádom, de ő senki orrára nem köti. Együtt él a párjával, nem liheg a felvonulásokon, és megalázónak is tartja, hogy ennyire hangoztatják mások.

2018. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy tragédia, a lényeg, hogy boldog legyen és jól érezze magát. Bolond az az szülő, aki nem támogatja a saját gyerekét.
2018. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!