Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nagy tragédia,...

Miért olyan nagy tragédia, hogyha a gyerek meleg vagy legalább is azonos nemű partnere van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 14:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%
Nem az a baj, hogy meleg valaki. Én meg hetero vagyok. És? Senkit sem érdekel, hogy ki kivel bújik össze, engem legalábbis nem izgat. Az meg pláne nem érdekel, hogy meleg, hetero, vagy biszex az illető. De ez a kirakatmelegség bosszantó.
2018. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy sokan mások írják előttem is, itt az az undorító, hogy ellentmondást nem tűrve kell elfogadni minden aberáltságot és másságot, különben egy visszamaradott élhetetlen hülye vagy.
2018. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
92%

2: Szerintem hetero gyerekkel szemben sem lehet semmilyen elvárása senkinek, mert az az ő élete, amit a saját céljainak kell alárendelnie, nem a szüleiének.

Ha kisgyerekekkel szeretnél lenni, menj el bölcsibe dajkának, vagy vállalj bébiszitterkedést!

2018. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
31%
Csak kötelező ne legyen.
2018. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
48%

Nem olyan könnyű ezt elfogadni, mint amennyire elvárják. Nyilván nem lökném el magamtól a gyerekemet ezért, de időre lenne szükségem, hogy teljesen feldolgozzam. Sokan vállat rántanak és tovább mennek, de nem mindenki ilyen. És azt is el kéne fogadni, hogy akinek nem megy ez olyan könnyen, az sem rossz ember! Szerintem kevesebb lenne a meleg gyűlölet, ha nem volna azonnal megbélyegezve mindenki, aki nehezebben közelít a témához! A gyerek bejelenti, hogy meleg. Hirtelen a nyakunkba szakad rengeteg információ, csupán ezzel az egy szóval. Nem lesz unoka! Nem lesz társadalmilag elfogadott házassága. Egy olyan génhibával született, ami megnehezíti majd az életét. (talán meseszépen hangzik?) Maga a tény, hogy génhibával született. A tudat, hogy nem teljesen egészséges. (Igen, ez nem betegség, balblabla... akkor miért is mondják, hogy hibás gén okozza?) És az a "forma" ami szerint nemi életet tud majd élni. És csak úgy tudja majd... hazudik az, aki egyszer sem képzeli el, akár akaratán kívül is, hogy a gyereke ezt fogja majd csinálni valakivel...


Szóval mindezt igenis fel kell dolgozni, és ez nem megy úgy, hogy egyik pillanatban bejelenti a gyerek és másik pillanatban már teljes a boldogság.

2018. júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
82%
Sokaknak a közüsülési formával van a legnagyobb baja,közben meg hány hetero pasi tolja hátulrol a nőt v hány nő élvezi ha hátulrol tolják..
2018. júl. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

1. Lehet örökbefogadni. A melegek és a leszbikusok, még olyan országban is mint Magyarországon, próbálnak mindenféle kiskaput keresni.

2. Egy hetero sem akarhat feltétlenül gyereket. Ismerek párat, aki egyszerűen nem szereti a gyerekeket.

3. Más országokban lehet házasodni

4. Sok hetero pár most sem házasodik (én sem akarok). Az esküvő nagy drága és tiszta pénzkidobás. Én parádézzak valami fehér ruhában, míg a rokonaim, akikkel évente ha egyszer beszélek, zabálnak?

4. Annyi génhiba van (pl. hajszín, magasság, szemszín)

5. Mégis ki arról fantáziál, hogy a gyereke hogyan szexel? Ha két férfi szexel análisan az miért undorító, de miért veregetik vállon a férfit, ha análisan szexel egy nővel? A formák ugyanazok, csak a személyek nem. Kettős mérce, mondhatom.

2018. júl. 16. 06:55
 28/44 anonim ***** válasza:
64%

Magyarországon ránk erőszakolják, hogy elfogadjuk a homoszexualitást?? Na én ezzel még nem találkoztam... Itt virágzik a leginkább a homofóbia az egész nyugati világban!


Egyébként nem tragédia. Kit érdekel a szexualitás, nem az határoz meg egy embert. Tényleg zavaró, ha valaki identitásának ez teszi ki a 90%-át, olyankor úgy érzem, nincs más, amit felmutathatna...

2018. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
26%

Meleg az orvosnál:

- Doktor Úr, valami bőki a s...ggemet!

- No, hadd lássuk (elkezd kotorászni) - egy perc múlva felkiállt :

Hiszen ez itt egy rózsa!

- Cuncimókus, neked hoztam. XD

2018. júl. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
81%

Nem tudom.Én bi vagyok, és nem értek egyet azzal, hogy Magyarországon több lassan a nem hetero pár, mint ezt páran állítják.

Nem szeretem a pride-ot aminek egyszerű oka van : pont azt szeretném megértetni, hogy ugyanolyan ember vagyok mint gy hetero. Akkor meg minek csináljak hulyét magamból ? Ráadásul sose fognak elfogadni ha körübelül mesztelenül kimész felvonulni.

Ezt mondom űgy, hogy lgbtq tag vagyok.

A probléma az, hogy az emberek többsége azt vallja,hogy elfogadja a másságot, de ha az utcán mondjuk két srác fogják egymás kezét vagy csókolóznak akkor máris nem olyan elfogadó az ember hiába mondja azt.



Szerintem semmi probléma nincs vele csak a pride ot teljesen átkéne alakítani, mert azt kéne elérni, hogy a heterok beszélgethessenek egy nem hetero párral és megtudják milyenek a hétköznapjaik, hogy aztán rájöhessenek, hogy jé mi nem is különbözünk annyira.



Én kimondottan szeretem magamban, hogy biszex vagyok, soha nem volt vele gondom.

Attól még hogy beleszeretek egy lányba

2018. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!