Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó sok szülőnek, hogy...

Miért jó sok szülőnek, hogy kitalálja mi legyen a gyerek és ráerőlteti milyen gimit válasszon stb? Csak én gondolom, hogy ebből semmi jó nem sül ki?

Figyelt kérdés

Vegyészmérnököt vagy gyógyszerészt akart belőlem. Teljsen bebolondult mikor gimiben, a kitűnő után, ezekből csak 4-est "produkáltam".


Figyelembe se vette, hogy töriből és nyelvekből voltam jó és vagy jogász, vagy nemzetközi gazdálkodás szakon tanultam volna tovább.


Matek és kémia fakultációra jártam és előbbi annyira kemény volt, hogy félévkor buktam, amibe majdnem beleőrült.


Ez mire jó, ha nem az ő élete? Ez annyira nonszensz, hogy léteznek ilyenek.


2018. júl. 16. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem valami gimnazista kisgyerek irta ki a kérdést...figyu ha elmúltál 18 akkor viselkedj is úgy. Miért mi lesz ha nem mész matek fakultációra? Anyuci dá-dázni fog és lehet még a hangját is felemeli? Jujjjj...
2018. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"A jelentkezési lapot neked kell kitöltened, az ő aláírásuk sem kell, ha jól tudom, hiszen 18 év felett vagy. Oda iratkozol be ahova akarsz." Csak vissza ne üssön, mert a szülő meg azt finanszíroz amit ő akar.
2018. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó tanuló ,gondolom az állami támogatott képzést célozza meg.
2018. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!