Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám rám erőltet...

Miért akarja anyám rám erőltetni ezt a vallásos izét? 17/f

Figyelt kérdés

Folyton azt akarja, hogy vasárnap reggel a család többi tagjával én is menjek szépen misére, és legyek ott vagy másfél órát.

Persze én nem akarok menni, és nem is megyek, de mindig ezt hallgatom, hogy szégyelljem magam, meg hogy megbánom még ezt... A másik meg hogy szerinte ki kéne mennem a temetőbe "meglátogatni a halott rokonainkat...".


Vasárnap reggel fél8-tól van a mise, ha szombaton elmegyünk valahová bulizni, és hajnalban jövünk csak haza akkor miért kéne nekem olyan korán felkelni? Miért akarja rám erőltetni ezt az egészet?



2018. júl. 28. 16:31
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Volt hogy vasárnap felkeltem már 7 körül, vagy volt hogy le sem feküdtem egy-egy buli után, szombat este elmentem buliba, és vasárnap este mentem csak aludni.

De ha én egyszer nem akarok menni, akkor nem fogok menni...

Anyámat nem izgatja hogy hiszek e vagy sem, csak biztos kellemetlen neki, amikor arról kérdezgetik, hogy én miért nem járok amikor vallásos a családunk... Kisebb tesómat még el tudja rángatni, de ő sem örömmel jár.

2018. júl. 30. 17:03
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősőmet verték otthon mert nem volt hajlandó hinni,behodolni,mert gondolkodó.. Naná h meg is gyülölte a normális hitet is,érdekes h a csak a Keresztények és Muszlimok ilyen erőszakosak,egy tőről fakadnak,az egész a butitásrol szol és h ne légy gondolkodo egyéniség..
2018. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap sem voltál gondolom.

Volt belőle valami otthon?Számok kérték?

Vagy már úgy érzed elfogadják,hogy nem akarsz menni?

2018. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Most nem volt esély sem számonkérni, az egyik jó ismerősömnek kocsmája van, és heti 1-2 napot be szoktam ugrani helyettesíteni őt ha valami dolga van.

Vasárnap éjjel 3-kor mentem haza, reggel 8-kor pedig én nyitottam és egész délig ott voltam

2018. júl. 30. 17:42
 35/35 Lux morulus ***** válasza:
32%
A halottaink tisztelete, vagy a róluk való megemlékezés, nemhit kérdése. Persze csak akkor, ha szerinted megérdemlik.
2018. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!