Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki szoptatós képet rak ki facebookra?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnőmnek kisbabája született.

Kiírta facebookra, egy szoptatós képpel mellékelve.

Konkrétan látszik az egész mellbimbóudvara rajta.

Aztán kirakott még egy képet, amin a bimbója nem, de minden mása teljesen látható.

Ez csak szerintem túl sok?

Egy ilyen intim pillanatot eleve sem kéne kipakolni 500 ismerős elé, főleg hogy pár órás volt kb a baba, és már posztolta is.

A párját sem értem, hogy nem zavarja hogy 500 ismerős látja a kedvese mellbimbóját



2018. júl. 30. 19:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
semmit*
2018. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%
nem vagyunk egyformák, tovább lehet görgetni ha nem tetszik.. te majd csinálod másképp.
2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan ki merne szólni? Amint szólna valaki, és bármilyen kedvesem a többiek monitoron keresztül ketté harapnák a torkát.
2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

7.! Hát ez tényleg durva. :))


Kérdező! Elvileg erre azt szokták írni, hogy SHK, azaz semmi közöd hozzá, de jelen esetben egyet kell értenem. Szoptassa, tegye is ki, ha annyira szeretné, de ezt meg lehet tenni diszkrét és szép fotóval is. A lányom már szült, van egy szép kisunokám, de nem tett ki szoptatós képet soha.

Nálam a bimbóudvar már nagyon intim. Még anyósnak, apósnak se mutogattam én se soha, ha épp szoptattam. Ez a világ már teljesen más, de tudni kell(ene), hol az a bizonyos határ.

2018. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
UNDORÍTÓ
2018. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

SKH = sok közöm hozzá :)

Ha kirakja ország-világ elé, az azt jelenti, hogy azt akarja, hogy mások felfigyeljenek rá. Hát akkor kérem, engedtessék meg a negatív vélemény is.

2018. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az egyik ismerősöm azt rakta ki, mikor szült! :D Ott feküdt teljesen pucéran, a melle kint volt! A micsodája azért nem látszott, mert az orvos takarta. Aztán jöttek a mellkason fekvő, még szinte kék-lila baba fotók, ott is villant a melle. Neki úgy 1200 ismerőse van! Bejelöl a csaj mindenkit, akit lehet! Én azóta töröltem, mert szerintem hibbant az ilyen. Én már olyan képet nem rakok ki, ahol a mellem látszik, mert konkrétan fszos fotókat kaptam idegenektől, meg jöttek a "de jó csöcsöd van, látom bevállalós vagy" üzenetek és kommentek, miközben csak egy v nyakú h&m-es poló (!!) volt rajtam, csak hát D kosaras mellem van! Ennyire beteg, aberrált emberek vannak! Ki nem raknék egy fotót, ahol a kisbabám szopik! Tuti kiverné rá pár perverz!
2018. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

16.! Látom, hogy elírtam, véletlen volt: SKH. :)


Valakinek, vagy valakiknek itt nagyon nem tetszenek a válaszok. Ez valami bosszúhadjárat a kérdező ellen? :D Én már kaptam két 0-t, de ahogy elnézem, a többiek sem állnak túl jól.

2018. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
gusztustalan szerintem is. nem mondok rá semmit, de én már az ilyen primitív, állati szinten lévő ismerőseimet blokkoltam, nem vagyok rájuk kíváncsi.
2018. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek a válaszára azt nyomtam hogy hasznos
2018. júl. 30. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!