Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki szoptatós képet rak ki facebookra?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnőmnek kisbabája született.

Kiírta facebookra, egy szoptatós képpel mellékelve.

Konkrétan látszik az egész mellbimbóudvara rajta.

Aztán kirakott még egy képet, amin a bimbója nem, de minden mása teljesen látható.

Ez csak szerintem túl sok?

Egy ilyen intim pillanatot eleve sem kéne kipakolni 500 ismerős elé, főleg hogy pár órás volt kb a baba, és már posztolta is.

A párját sem értem, hogy nem zavarja hogy 500 ismerős látja a kedvese mellbimbóját



2018. júl. 30. 19:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
13%
Engem nem zavarnak a szoptatós képek. Ellenben az olyanokról meg van a véleményem, akik ilyen apróságon fenn tudnak akadni.
2018. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem akadok fent, minden jót kívánok a hölgynek, egészséget boldogságot..

Csak szerintem a mellbimbó nem facebookra való

2018. júl. 30. 20:51
 23/26 anonim ***** válasza:
92%

Én alapvetően tiltanám, hogy bárki a kiskorú gyerekéről vagy másnak a gyerekéről képeket pakoljon ki, pláne intim jellegű képeket. Ami egyszer felkerül az internetre, az örökké elérhető lesz, hiába törlik le mondjuk fb-ről pár év múlva. Előtte meg látja, kommenteli, megosztja 1500 ember.

Szegény gyereknek esélye sincs eldönteni, hogy fenn akar e lenni örökre a neten, ahogy épp pelenkában totyog, vagy csokival keni össze magát, vagy szopizik, vagy meztelenül fürdik, stb.

Hogy saját magáról ki mit oszt meg a lájkokért, az már régen nem érdekel, felőlem aztán a vaginájukat is kiposztolhatják, ha attól többnek érzik magukat, szívük joga. De a gyerekeikkel így kitolni...

Én mocskosul pipa lennék, ha 14-15 évesen azzal szembesülnék, hogy anyám ezeréves fészbuk meg insta meg egyéb profilján ott van rólam 500 baba és kisgyerekkori kép, mindenféle intim pillanatokról, és mondjuk már letörölni sem lehet, mert azóta muter elfelejtette a jelszót, vagy csak simán nem akarja, meg már amúgy is látta minden ismerőse és le is mentették, mert milyen cuki...

Sokan sajnos nem egy másik emberként, hanem trófeaként, tulajdonként tekintenek a gyerekükre, és lassan ott tartunk, hogy konkrétan azért szülnek a nők, hogy lehessen a közösségi oldalakra posztolni a képeket a gyerek különböző növekedési fázisairól és érkezzen rá a sok lájk meg dicsérő komment. Szánalmas és undorító.

2018. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%

A face is olyan , mint amit kitesznek oda.

Nekem egy primitiv dolog az egész fészbuk, és amit oda kiraknak az emberek.

A többi meg lájkolja, dicséri . Persze ezért teszik ki.

2018. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem gusztustalan, csak egy ilyen privát, bensőséges dolgot nem illene megosztani mindenkivel. A vécézést sem szokás kitenni, sem hogy szexelsz a pároddal. Ezek nem másra tartoznak.
2018. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
56%
#21 Persze, hogy fennakad, hiszen undorító.
2018. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!